باربری محدوده علم و صنعت

موضوع اسباب‌کشی و حمل وسایل همواره یکی از چالش‌های مستاجرین یا حتی صاحب‌ خانه‌هایی بوده است، که قصد دارند محل سکونت خود و یا حتی محل کار خود  را عوض نمایند. این چالش همواره با کم و کاستی‌ هایی از سوی شرکت‌های باربری مواجه بوده است. از این کم و کاستی‌ ها می‌توان به عدم استفاده از بسته بندی ایمن و آسیب به وسایل ، گم شدن وسایل در راه رسیدن به مقصد و مشکلاتی دیگر که حتما خود یا اطرافیانتان با آن‌ها رو برو شده‌ اید  نام برد.به همین خاطر مهم ترین اقدام در زمینه ی باربری انتخاب یک شرکت باربری مناسب و پیشرفته در این زمینه می باشد. در نتیجه اگر به دنبال بهترین باربری محدوده علم و صنعت هستید فقط کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

انتخابی مطمئن :

یکی از قدیمی ترین و بهترین باربری ها در محدوده علم و صنعت تضمین بار می باشد که تمامی تجهیزات لازم جهت انجام یک جابجایی ایمن و بی نقص را دارا می باشد. ما در تضمین بار تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا همه ی کم و کاستی‌ ها را در زمینه ی جابجایی وسایل رفع نماییم و خدمات صادقانه و بدون نقصی را به شما عزیزان  ارائه دهیم. با ما دیگر نگرانی در مورد خط افتادن یا فرورفتگی‌های وسایل خود مانند یخچال یا شکستن وسایل ظریف نداشته باشید. زیرا تضمین بار بهترین باربری شهر است که با وسواس و دقت بالا وسایل شما را به سمت مقصد جدید منتقل می نماید.

مقایسه قیمت:

ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را در ازای کم ترین دستمزد در اختیار مشتریان خود قرار دهیم به این صورت که با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه ی صنف حمل و نقل همراه تخفیفات دوره ای ویژه ما را جزو منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات باربری محدوده علم و صنعت در تهران قرار داده است .در نتیجه فقط کافیست جهت تجربه ی یک جابجایی وسایل ایمن و سریع در کنار قیمت گذاری های ویژه با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

تجهیزات پیشرفته باربری علم و صنعت:

تضمین بار با داشتن عنواع وسیله ی حمل و نقل بار از جمله کامیون ،خاور ،وانت ،نیسان و …..با کف موکت کاری و تمیز، ایمنی و پاکیزگی اثاث شما را تضمین می کند.ما از کارتون های محکم سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی اثاث شما استفاده می کنیم در نتیجه اگر شاغل هستید و زمان کافی برای بسته بندی اثاث خود ندارید می توانید این مهم را به ما بسپارید چرا که مجموعه ی تضمین بار با داشتن کارگران دلسوز ،ماهر و متعهد، بسته بندی وسایل شما را انجام داده و به کار شما سرعت و اطمینان می بخشد.

 

 

ویژگی ممتاز باربری محدوده علم و صنعت:

 • ۱_تعهد کاری بالا و پشتیبانی کامل تا مرحله تحویل نهایی بار
 • ۲_در اختیار داشتن کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده خانم و آقا
 • ۳_استفاده از تجهیزات و وسائل مخصوص بسته بندی اثاثیه و انواع بار
 • ۴_یکی از بزرگترین ناوگان های خودرویی با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و ماشین های حمل و نقل ایمن،متنوع،مسقف، موکت کاری شده و متعدد
 • ۵_جابجایی اصولی وسایل در حین روند اسباب کشی
 • ۶_تضمین سلامت و امنیت بار با صدور بیمه نامه معتیر باربری
 • ۷_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری و عدم دریافت
 • انعام
 • ۸_ارائه ی صفر تا صد تمامی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا
 • ۹_ارائه ی کلیه خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل
 • ۱۰_بر خورداری از نیرو های ناظر جهت نظارت بر نحوی کاری کارکنان

 آسودگی خاطر در جابجایی:

تجربه یک حس خوب و بی دردسر در زمینه ی جابجایی وسایل تقریبا بسیار سخت و محال به نظر می رسد اما چنانچه شما مجموعه ی درخشان تضمین بار را که برترین خدمات باربری محدوده علم و صنعت را ارائه می دهد انتخاب نمایید دیگر تجربه ی آسایش در باربری دور از خیال نیست چرا که این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با جمع کردن برترین خدمات در زمینه ی باربری کنار هم لبخند رضایت را بر لبان تمامی مشتریان عزیز خود بنشاند و یک جابجایی وسایل ایمن را برای آن ها رقم بزند .در نتیجه شما نیز جهت تجربه ی آسایش در باربری فقط کافیست با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱