باربری محدوده قیطریه

یکی از مهم ترین ارکان هر جابجایی وسایل سالم رسیدن لوازم به مقصد جدید می باشد به همین خاطر ما باید این مهم را به دست افراد حرفه ای بسپاریم تا سلامت وسایل ما تا پایان باربری تضمین گردد ‌.برخلاف تصور بیشتر افراد جابجایی وسایل یکی از کارها و مَشاغل تخصصی می باشد که چنانچه به درستی انجام نپذیرد خسارت های زیادی به بار می آورد.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

در همین راستا ما امروز در کنار شما هستیم تا جهت جابجایی وسایل یک شرکت باربری مطمئن و متعهد را خدمتتان معرفی نماییم‌. با توجه به اینکه اکنون وارد این صفحه شده اید به احتمال زیاد به دنبال بهترین باربری محدوده قیطریه هستید در نتیجه پیشنهاد ما به شما مجموعه ی خوشنام تضمین بار با برخورداری از سال ها تجربه و کارکنان توانا و متعهد می باشد. تضمین بار یکی از مجهز ترین شرکت ها در زمینه ی جابجایی وسایل می باشد که شما می توانید با مشاورین رایگان این مجموعه ی درخشان تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن آنچه مد نظر دارید را به دید مجموعه ی وسیعی از افراد برسانید.

باربری با تجهیزات کامل:

همان طور که پیش تر نیز به این موضوع اشاره نمودم یکی از مهم ترین اقدامات باربری انجام بسته بندی با کیفیت و اصولی می باشد که این بسته بندی مستلزم استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته است.به همین خاطر مجموعه ی تضمین بار تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با استفاده از تجهیزات روز دنیا وسایل شما را به ایمن ترین حالت ممکن بسته بندی و آماده ی ارسال نماید.در ادامه به برخی از این تجهیزات اشاره می نمایم .

بسته بندی حرفه ای تضمین بار:

اثاثیه شما می تواند بخشی مهمی از سرمایه شما در زندگیتان باشد.به همین خاطر ما با ارائه بسته بندی حرفه ای خطر آسیب به آن ها را به صفر می رسانیم.اسباب کشی بدون آسیب نیازمند تخصص زیادی در این زمینه می باشد چرا که یکی از عمده ترین نگرانی افرادی که قصد جابجایی وسایل خود را دارند احتمال آسیب به آن ها طی جابجایی می باشد به همین خاطر بهتر است  شما در این زمینه جهت حفظ سلامت لوازمتان از تیم ارائه دهنده ی خدمات باربری محدوده قیطریه بهره بگیرید چرا که مجموعه ی تضمین بار با برخورداری از کارکنان حرفه ای،آموزش دیده، متعهد، مسولیت پذیر و کاردان در کنار شماست تا با بهره گیری از برترین تجهیزات لازم که شامل، چسب اسکات پهن،فوم ضربه گیر،کارتن های مقاوم ۵ لایه،کارتن های رگال دار،لایف پک ها،سلفون،کیسه های مخصوص حباب دار،پک های ضد عفونی شده،ساک های مخصوص زیب دار حاوی پشم شیشه ،وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری ،روز نامه باطله ،پتو،موکت، بابل رب،استرج رپ ،فوم ضربه گیر ،لیبل و …‌ می شود سلامت لوازم شما را در طی جابجای تضمین می نماید.

صرفه جویی در هزینه:

۷۸ درصد مشتریان ما می گویند ما را برای قیمت هایمان در کنار کیفیت برتری که ارائه می دهیم  انتخاب کرده اند.به همین دلیل شما با انتخاب ما دیگر نگران قیمت های یک باربری نباشید چرا که با ارائه ی نازل ترین قیمت ها،دریافت حداقل ترین سود ممکن،و ضمانت عدم تغییر قیمت ها در کنار تخفیفات دوره ای ویژه می تواند یک گزینه ی کاملا مناسب باشد در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید.

کارکنان توانا ،اخلاق مدار و کاربلد:

یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت ارائه دهنده ی خدمات باربری محدوده قیطریه بر خورداری از کارکنان حرفه ای ،کار بلد و مسئولیت پذیر می باشد که لوازم شما را همچون وسایل خود می دانند و در حفظ و نگهداری از آن ها نهایت تلاش را خود را به کار می گیرند. کارکنان مجموعه ی تضمین بار با تجربه و علم کافی که دارند قادر هستند تمام مراحل باربری  که شامل جابجایی،بارگیری،بسته بندی و چیدمان لوازم می شود را برای شما با کیفیت بالا انجام دهند.در نتیجه شما می توانید با خیال راحت  جابجایی وسایل خود را به پرسنل متعهد تضمین بار بسپارید و نگران آسیب به وسایلتان نباشید چرا که تضمین بار ضمانت تمامی خدمات ارائه شده توسط کارکنانش می باشد.

خدمات شرکت تضمین بار:

اتوبار ارائه دهنده ی خدمات باربری محدوده قیطریه  به پشتوانه سال های طولانی تجربه موفق ارائه دهنده خدمات جامع و ۰ تا ۱۰۰ در زمینه اسباب کشی ، بسته بندی، انبارداری و ارسال بار به شهرستان و بین شهری ، حمل و نقل بار در سطح بین المللی می باشد. امروزه مانند هر صنعت و کسب و کار دیگری ، توقع مردم از شرکت هایی که در حوزه باربری فعالیت دارند نیز افزایش یافته و برای تامین رضایت آنها ، به کارگیری همزمان تکنولوژی ، تجهیزات مدرن ، نیروی کار تماما متخصص و خدماتی بدون کوچکترین کاستی ضروری است. تضمین بار   با برخورداری از  سال ها سابقه کاری ، اگرچه جز قدیمی های این صنعت در تهران محسوب می شود ، اما مدیریت مجموعه همواره در بروزرسانی و ارتقا کیفیت خدمات شرکت گام بردارد تا رضایت کامل شما عزیزان را کسب نماید.

بيمه نامه رسمی باربری:

باربری محدوده قیطریه به کیفیت خدماتی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد کاملا اعتماد دارد ،به همین خاطر و به دلیل حفظ حقوق مشتریان و افزایش امنیت خاطر آن ها تمامی خدمات خود را همراه بیمه نامه ی رسمی باربری ارائه می دهد تا خیال همه ی شما از سلامت لوازمتان تا پایان باربری کاملا راحت باشد،در همین راستا قراردادهایی دو طرفه میان ما و مشتریان عزیز ترتیب داده می شود که تماما بر حقوق مادی و معنوی مشتریان ارجمند استوار است. مفاد این قرارداد قبل از ارائه سرویس به سمع و نظر شما عزیزان می رسد و تعهدی قانونی را بر کیفیت بالای خدمات ما می گذارد چرا که رضایت شما آرزوی قلبی ماست.

زمان مناسب اسباب کشی؟!!!!

تا به حال شده که جهت انتخاب زمان مناسب باربری دچار مشکل شده باشید !!اما دیگر خیالتان راحت باشد چرا که تضمین بار به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات باربری می باشد و شما می توانید با خیال راحت هر زمانی را که از همه ی روز ها برایتان مناسب تر است انتخاب نمایید و بعد از آن کارکنان ما درست در زمان مقرر شده جهت ارائه ی خدمات برتر باربری در محل آماده می شوند.

ویژگی های ممتاز تضمین بار:

  1. ۱_سرعت بالای خدمات رسانی
  2. ۲_دارای مجوز رسمی از اتحادیه ی صنف حمل و نقل
  3. ۳_ارائه ی با کیفیت ترین خدمات باربری
  4. ۴_ارائه ی بار نامه و بیمه نامه ی دولتی
  5. ۵_برخورداری از پرسنل مجرب و کارآزموده
  6. ۶_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،متنوع،مسقف و موکت کاری شده
  7. ۷_ارائه ی نازل ترین نرخ های باربری
  8. ۸_ارائه ی خدمات وی آی پی به در خواست مشتری
  9. ۹_ارائه ی خدمات باربری  به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل
  10. ۱۰_ارائه ی برترین خدمات بسته بندی متناسب با علم روز دنیا

جمع بندی کلی:

با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار داده اید باید خدمتتان عرض کنم که شما با انتخاب مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات باربری محدوده قیطریه دیگر لازم نیست نگران جابجایی لوازم خود باشید چرا که یک تیم متخصص و حرفه ای در کنار شماست تا صفر تا صد خدمات باربری که شامل جابجایی،بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می شود را در اختیار شما عزیزان با بالاترین کیفیت قرار دهد،در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید تا شما نیز به یکی از مشتریان دائمی این مجموعه تبدیل شوید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱