حمل بار با وانت

اگر به زودی قصد جابجایی لوازم خود را دارید و  مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه لوازمتان را جابجا نمایید حمل بار با وانت می تواند یک انتخاب درست برای شما باشد چرا که وانت بارها با توانایی حمل بار با ۳.۵ تن وزن و سرعت جابجایی بالا و هم چنین مصرف سوخت کم و بلطبع کاهش هزینه می تواند شما را به خواسته هایتان در زمینه جابجای لوازم برساند.اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد که اگر شما جابجایی وسایل خود را به دست افراد غیر حرفه ای بسپارید دردسر های زیادی را در زمینه ی جابجایی لوازم تجربه خواهید کرد به همین خاطر بهترین راهکار جهت عدم تجربه ی دردسر های زیاد در زمینه ی جابجایی وسایل سپردن کار به کاردان می باشد. در نتیجه چنانچه مایل هستید به راحتی و در ایمن ترین حالت ممکن لوازمتان را به مقصد مورد نظرتان برسانید با ما همراه باشید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

انتخابی درست:

با توجه به آنچه که خدمتتان عرض کردم ما امرزو در کنار شماییم تا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت  را در سطح تهران و حومه خدمتتان معرفی نماییم که شما بتوانید بدون دردسر و با ایمنی بالا تمام وسایلتان را به مقصد مورد نظر برسانید.در همین پیشنهاد ویژه ی ما به شما مجموعه ی تضمین بار با سال ها تجربه ی ارائه خدمات ویژه در زمینه ی باربری و کارکنان فعال و دوره دیده می باشد. راه های ارتباطی با این مجموعه بسیار راحت می باشد فقط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا در یک چشم بر هم زدن تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید.

نیرو های جوان و فعال:

یکی از ویژگی های برتر مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت  برخورداری از پرسنل توانا، جوان،فعال و کارآزموده می باشد که قادر هستند با کیفیت بالا تمام مراحل باربری را که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می می شود را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. نیرو های مسئولیت پذیر این مجموعه لوازم شمل را همچون وسایل خود می دانند و در همین راستا در حفظ و نگه داری آن ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند .در نتیجه منتظر چه هستید همین الان تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

بسته بندی حرفه ای:

یکی از مهم ترین مراحل باربری که هر اتوبار باید قادر به ارائه ی اصولی آن باشد بسته بندی ایمن لواز می باشد،چرا که یکی از عمده ترین دلایل نگرانی افرادی که قصد جابجایی لوازم خود را دارند احتمال آسیب به آن ها طی جابجایی می باشد ‌به همین خاطر مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت خود را موظف می داند تا با بهره گیری از برترین تجهیزات که شامل وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، لایف پک ها، کارتن های رگال دار،چسب اسکات پهن،کیسه های مخصوص حباب دار، کارتن های مقاوم چند لایه، ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه،پک های ضد عفونی شده، ،سلفون،روزنامه باطله ،طناب،پتو،موکت و …..می شود ضمانت عدم آسیب به لوازمتان تا پایان باربری باشد. چنانچه  انتخاب شما مجموعه ی درخشان تضمین بار باشد خیالتان راحت چرا که لوازمتان بدون آسیب و با سرعت بالا به مقصد مورد نظرتان می رسد.

مزایای بسته بندی وسایل:

شاید شما نیز جزو کسانی هستید که گمان می کنید کنار گذاشتن هزینه اندک برای بسته بندی اصولی لوازم یک دور ریز پول محسوب می گردد!!!! اما باید خدمتتان عرض کنم که بسته بندی وسایل توسط کادر حرفه‌ ای تضمین بار ویژگی‌های ممتاز و برتری دارد که به چند مورد از آن اشاره می نمایم یکی از ویژگی‌های برتر بسته بندی لوازم جلوگیری از آسیب های احتمالی وارده به لوازمتان می باشد، چنانچه شما از یک بسته بندی ایمن برای جابجایی لوازمتان استفاده نمایید کمک می کنید تا آن ها سالم به مقصد مورد نظرتان  برسند و هزینه‌ های خرید  مجدد لوازم را تقبل ننمایید،از طرفی دیگر  بسته بندی اصولی لوازم موجب می‌گردد آن ها فضای کمتری را در هنگام بارگیری اشغال می‌نمایند و شما با یک وسیله نقلیه کوچک همانند نیسان بار یا وانت بار می توانید لوازم تان را به مقصد برسانید و همین عامل موجب کاهش مجدد هزینه‌ها می‌شود و اگر بخواهم به یکی دیگر از مزایای برتر استفاده از بسته بندی لوازم اشاره نمایم می‌توانم به ا این مورد را ذکر کنم که شما در انتهای مراحل باربری  به صورت تفکیک شده و کاملاً منظم  لوازمتان در اختیار خواهید داشت  و از به هم ریختگی بعد از باربری جلوگیری می گردد.

همه روزه در کنار شماییم:

مجموعه ی تضمین بار به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل در کنار شماست تا بتوانید با خیال راحت هر زمانی را که مایل هستید را جهت جابجایی وسایل خود انتخاب نمایید .

وسایل نقلیه ی ایمن:

در مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت  تمام ماشین های حمل و نقل بار از ایمنی بالایی برخوردار هستند و همین طور کف تمامی آن ها با موکت پوشیده شده و همین عامل احتمال آسیب به لوازمتان را در حین جابجایی کاهش می دهد و از طرف دیگر چنانچه نیازمند ماشین های حمل و نقل مسقف هستید می توانید با تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا متناسب با لوازم شما بهترین وسیله ی نقلیه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

جابجایی وسایل ارزان:

 مجموعه ی تضمین بار جزو یکی از منصف ترین اتوبار ها در سطح تهران دسته بندی  می گردد که با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل نازل ترین قیمت ها را در کنار کیفیت خدماتی بالا در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. در نتیجه چنانچه مایل هستید برترین خدمات باربری را به ازای نازل ترین قیمت ها در اختیار داشته باشید مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت  می تواند یک انتخاب کاملا هوشمندانه برای شما عزیزان باشد.

الویت اول تضمین بار:

الویت اول مجموعه ی تضمین بار مشتری مداری و جلب رضایت مشتری می باشد به همین خاطر در تمام مراحل باربری هدف را رضایت شما عزیزان قرار می دهد و همین عامل موجب گشته بتواند رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را طی سال های ارائه ی خدماتش جلب نماید در نتیجه با خیال راحت تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید تا کنار هم یک جابجایی وسایل ایمن ،با کیفیت و بی دردسر را پشت سر بگذاریم.

ویژگی های برتر تضمین بار :

  1. ۱_قیمت دهی منصفانه، همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  2. ۲_برخورداری از پرسنل توانا، کار آزموده و مسئولیت پذیر
  3. ۳_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  4. ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، متنوع، مسقف و موکت کاری شده
  5. ۵_ارائه ی خدمات بسته بندی به روز و پیشرفته
  6. ۶_ارائه ی خدمات باربری به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل
  7. ۷_برخورداری از کارشناسان ویژه جهت نظارت بر تمام مراحل باربری
  8. ۸_ارائه ی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا
  9. ۹_ارائه ی خدمات وی ای پی به در خواست مشتریان عزیز
  10. ۱۰_برخورداری از مشاورین رایگان،مسئولیت پذیر و صادق

کلام آخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستید بی دردسر در کوتاه ترین زمان ممکن،در کنار کارکنان جوان و فعال و هم چنین نازل ترین قیمت ها تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا یک تجربه ی ایمن از جابجایی لوازم را در کنار تیم تخصصی تضمین بار داشته باشید،بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات حمل بار با وانت  شما را به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل می‌نماید چرا که ما به کیفیت خدماتی که در اختیار شما قرار می دهیم ایمان داریم .

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱