خاوربار تهرانسر

همان طور که می دانید باربری به موسسه یا شرکتی گفته می‌شود که مشغول جابجایی و حمل کالا هستند. باربری به دو صورت بیرون و درون شهری انجام می‌شود. با توجه به نوع مجوز شرکت‌های حمل و نقل می‌توانند با مبدا و مقصد مشخصی، بار را به سراسر کشور یا شهر حمل کنند. امروزه بسیاری از مردم و یا صاحبان صنف های مختلف مانند تجار، بازرگانان، تولید کنندگان برای رساندن بار به مشتریان نیاز به خدمات حمل کالا دارند چرا که با گسترش شهر نشینی و افزایش مشغله های زندگی افراد ،آن ها دیگر وقت زیادی ندارند تا به جابجایی وسایل خود اختصاص دهند به همین خاطر جهت پشت سر گذاشتن راحت تمامی مراحل باربری نیازمند انتخاب یک شرکت باربری معتبر می باشند که قادر باشد بهترین خدمات باربری را در اختیار آن ها قرار دهد.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

در نتیجه جهت اتخاذ بهترین تصمیم با ما همراه باشید چرا که یک پیشنهاد ویژه برای شما آماده کردیم تا با کم ترین هزینه و بالا ترین کیفیت بتوانيد به راحتی لوازم خود را به وسیله ی خاوربار تهرانسر به مقصد مورد نظر جابجا نمایید‌.

بهترین خاوربار:

ما در مجموعه ی تضمین بار با برخورداری از سال ها تجربه،کارکنان متعهد، جوان و فعال، ماشین های حمل و نقل ایمن، مسقف و موکت، تجهیزات به روز و پیشرفته و بسیار از ویژگی های دیگر در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات خاوربار تهرانسر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .در نتیجه چنانچه به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات خاوربار در محدوه تهرانسر هستید که تمامی سختی های جابجایی وسایل را از دوش شما بردارد فقط کافیست با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

صفر تا صد خدمات باربری:

نیرو های متخصص ما در امر جابجایی قادر هستند تمامی مراحل جابجایی لوازم را که شامل بسته بندی، بارگیری، جابجایی و چیدمان لوازم می شود را به صورت اصولی انجام دهند .در نتیجه اگر مایل هستید بدون  اتلاف وقت و با سرعت بالا و یا بدون دست زدن به حتی یک وسیله تمامی وسایل خود را به مقصد جدید برسانید با ما در خاوربار تهرانسر تماس حاصل فرمائید.

ضمانت سلامت وسایل:

ما با بهره گیری از دانش کاری کارکنان و تجهیزات به روز و پیشرفته که شامل وکیوم ۲۰ متری و ۹۰ متری،کیسه های حبابدار، چسب اسکات پهن، کارتن های رگال دار، کارتون های مقاوم پنج لایه،لایف پک ها، فوم ضربه گیر،طناب ،موکت، پتو و … می شود قادر هستیم تمامی وسایل شما را به صورت تخصصی بسته بندی و آماده ی ارسال نماییم در نتیجه به شما این اطمینان را می دهیم که تضمین بار ضمانت سلامت وسایل شما تا پایان باربری می باشد.

جابجایی مقرون به صرفه:

ما با شعار مشتری مداری همواره تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در کنار ارائه ی خدمات با کیفیت نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.در نتیجه چنانچه مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت بالا در کنار منصفانه ترین قیمت ها لوازم خود را به مقصد برسانید با ما تماس حاصل فرمائید.

۱۰ ویژگی برتر تضمین بار:

  1. ۱_ارائه ی خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل
  2. ۲_بر خورداری از مشاورین با تجربه در زمینه ی ارائه ی خدمات خاوربار تهرانسر.
  3. ۳_حمل هر گونه وسیله ای با بالاترین امنیت
  4. ۴_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  5. ۵_برخورداری از پرسنل توانا،آموزش دیده،اخلاق مدار و کار بلد
  6. ۶_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  7. ۷_خدمات رسانی سریع و بدون اتلاف وقت
  8. ۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف و موکت کاری شده
  9. ۹_ارائه ی خدمات وی آی پی به درخواست مشتریان عزیز
  10. ۱۰_ارائه ی ویژه ترین خدمات بسته بندی همگام با برترین متد روز اروپا

کلام آخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم و با تشکر از وقتی که در خدمت ما قرار دادید تضمین بار می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.قیمت دهی منصفانه، ضمانت عدم تغییر قیمت ها،برخورداری از پرسنل توانا و کار آزموده، ارائه ی برترین خدمات بسته بندی و بسیاری ویژگی مثبت دیگر با انتخاب خدمات خاوربار تهرانسر در اختیار شماست و دقیقا این جاست که ما می گوییم اگر یک  باربری ایمن، راحت و بدون استرس را می خواهید با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱