نیسان بار ارزان در تهران

به دنبال نیسان بار ارزان در تهران هستید، به دنبال راهی برای حمل وسایل تان بدون هیچ گونه دردسری می گردید،می خواهید با صرف هزینه ای کم بهترین حمل و نقل وسایل را تجربه کنید ما به شما تضمین بار را معرفی می کنیم، تضمین بار خدمات یک نیسان بار ارزان در تهران را برای  شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و شما را از انتخاب این مجموعه  خدماتی راضی و خشنود می سازد.

شرکت تضمین بار یکی از مجهز ترین  و موفق ترین اتوبار ها ی شرق و شمال شرق تهران است که با پرسنلی مجرب،کار آزموده و با توان جسمی بالا خدمات حمل و نقل یک نیسان بار ارزان در تهران را به صورت بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل خدمت مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. شرکت تضمین بار داری خدمات حمل و نقل ،بسته بندی ویژه ی رایگان ،چیدمان وسایل است و تمام  تلاش خود را به کار می گیرد تا  همه ی این خدمات را به صورت حرفه ای و بی نقص انجام دهد و از ابتدای شروع فعالیت تا به امروز در این امر موفق بوده و توانسته نامی پراوازه در زمینه ی حمل و نقل وسایل و یک نیسان بار ارزان در تهران باشد‌.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

همین الان برای استفاده از یک نیسان بار ارزان در تهران با ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا همکاران من بتوانند آنچه درخور و شایسته ی شماست را در خدمتان قرار دهند.

شرکت تضمین بار آماده است تا خدمات یک نیسان بار ارزان  در تهران را در هر کجای تهران و حومه  که هستید در اختیارتان قرار دهد.

ما در تضمین بار برانیم تا خدمات  یک نیسان بار ارزان در تهران را با کم ترین  هزینه  و با بهترین کیفیت ، بدون هیچ گونه خسارتی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم زیرا وقت شما مشتریان عزیز برای تیم  تخصصی ما بسیار با ارزش و گران بهاست.

قطع به یقین تمام این ویژگی ها ی خوب زیر سایه ی مدیریتی توانا ،کاردان و پرسنلی  مجرب امکان پذیراست  تا ما بتوانیم یک نیسان بار ارزان در تهران را خدمتان  با بهترین  کیفیت ارائه دهیم  .

چرا باید از خدمات باربری استفاده کنیم ؟!

شاید شما هم جزو ان دسته از افراد هستید که فکر می کنند اگر خودشان به همراه  نزدیکان کار های حمل و نقل وسایل را انجام دهند هزینه ها کاهش پیدا میکند اما ما با سال ها تجریه و ارایه خدمات نیسان بار ارزان در سطح منطقه این اطمینان را به شما میدهیم که حمل و نقل وسایل توسط خودتان چه خسارت هایی را شامل میشود. ما به شما توصیه میکنیم  برای جلوگیری از هر گونه خسارت های جبران ناپذیر به وسایلتان و به زحمت افتادن اعضای  خانواده و همچنین  جلوگیری  از اتلاف وقت و از همه  مهم تر  جلوگیری از  صدمات  جسمی وارده هنگام جابه جایی ،از خدمات ارزنده ای که شرکت تضمین بار خدمتان  ارائه می دهد استفاده کنید.همان طور که شما اگاه هستید جابه جایی  و بلند کردن نادرست وسایل چه صدمات عدیده ای را به ستون فقرات شما  و زانو ها وارد  میکند و همین طور بسته بندی  وسایل کاری خطیر و تخصصی است که اگر  به ان توجه  نکنید متحمل خسارت های زیادی می شوید  زیرا جا به جایی وسایلی همچون یخچال های ساید بای ساید، ماشین  لباس شویی و از این  قبیل موارد در این اوضاع  بد اقتصادی اگر ضربه  ببینند و یا خراب شوند شما  هزینه های گزافی را باید  برای  خرید مجدد ان ها بپردازید  در صورتی که اگر حمل  و نقل وسایل خود را به تیم تخصصی ما در تضمین بار بسپارید با خیالی اسوده میتوانید  یک حمل و نقل ارزان ، مطمن و ایمن را تجربه کنید.منتظر چه هستید همین الان  برای تجربه ی یک نیسان بار ارزان در تهران با همکاران من در مجموعه ی تضمین بار  تماس  حاصل  فرمایید.

قیمت های تمام شده ی یک نیسان بار  ارزان در تهران توسط شرکت باربری  خوش سابقه ی تضمین بار چه میزان  است؟!

همیشه  قیمت گذاری  در زمینه  ی حمل و نقل وسایل کار سخت و مهمی بوده چرا که با یک قیمت گذاری  درست و منطقی میتوان رضایت  مشتری را جلب کرد. همیشه شاهد این ماجرا بوده اید که شرکت های باربری در ابتدای راه یک قیمتی را به شما میگویند اما در پایان باربری قیمت ها تغییر میکنند اما ما خدمات یک نیسان بار  ارزان در تهران را بدون هیچ گونه تغییر قیمتی در اختیارتان قرار  میدهیم.

موارد زیادی در تعیین قیمت یک بار بری تاثیر گذار است که من مختصری از این موارد را خدمتان عرض میکنم چرا که دانستن ان ها باعث افزایش اگاهی و شناخت شما  میشود و در واقع شما با شناختن ان ها میتوانید  در هزینه های خود صرفه جویی  کنید.

نکاتی که در تعیین یک نیسان بار ارزان در تهران تاثیر دارد:

 • ۱-تناژ بار:تناژ بار یا همان وزن وسیله که  بر اساس تن  محاسبه می شود اولین موردی است که در تعیین قیمت یک باربری تاثیر گذار است.
 • ۲-تعداد نیرو های در خواستی شما
 • ۳-نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی شما:ماشین های حمل و نقل معمولا  بر اساس تناژ و یا نوع بار  انتخاب می شود.
 • ۴- نوع و تعداد لوازمی که قرار است نیرو های ما به مقصد مورد  نظرتان برسانند.وزن ،نوع و جنس بار است که تعیین می کند در چه وسیله ای  با چه مشخصاتی حمل شود.میزان سوخت هر وسیله هم بر اساس نوع ان متفاوت است.
 • ۵_فاصله  ی بین مبدا تا مقصد:فاصله ای که وسیله  ی حمل و نقل  طی می کند و همچنین زمانی که صرف جابه جایی میشود نیز بر قیمت یک نیسان بار ارزان تاثیر می گذارد.
 • ۶-تعداد طبقات  موجود
 • ۷-بسته بندی بار:همان طور که نوع وسیله  ی جا به جایی  در تعیین قیمت تاثیر گذار است نوع بسته بندی ان هم قیمت را تغییر میدهد‌.هر وسیله با توجه به نوع ان بسته بندی های متفاوتی  دارند .
 • ۸-بیمه نامه  بار:با افزایش اهمیت  بار جهت حمل و نقل بیمه نامه ی ان هم اهمیتش بیشتر می شود .یکی از سوال هایی که شاید برای شما پیش بیاید این است که شرکت باربری وسایل ما را بیمه می کند یا نه؟!باید بگویم بله ما در تضمین بار خدمات نیسان بار ارزان در تهران را همراه بیمه نامه برایتان  انجام  میدهیم  که خاطرتان از هر گونه خطر احتمالی  اسوده باشد.
 • ۹_بار نامه:از اخرین نکاتی  که باید در تعیین قیمت یک بار بری مورد توجه قرار گیرد بارنامه  ی ان است.

بعد از  ذکر این نکات خدمتان باید عارض شوم که شرکت تضمین بار در زمینه ی قیمت گذاری  هم تمام  توجه خود را معطوف به مشتری کرده و قیمت ها را طوری محاسبه میکند که مشتری اولین و اخرین کسی باشد که بیشترین سود را بعد از استفاده از یک نیسان بار ارزان در تهران می کند‌.همین حالا با ما تماس حاصل  فرمائید تا از خدمات  نیسان بار ارزان در تهران نهایت رضایت را کسب کنید،زیرا هدف ما نشاندن لبخند رضایت به لب های تک تک مشتریان عزیزمان می باشد.

خدماتی ویژه ای  که شرکت  تضمین بار در قالب یک نیسان بار  ارزان در تهران خدمتان  ارائه می دهد به شرح زیر است:

 1. ۱-تضمین بار به صورت بیست و چهار ساعته حتی در روز ها و ایام تعطیل در خدمت شماست تا خدمات یک نیسان بار ارزان در تهران را همیشه  در اختیارتان قرار دهد هر نقطه ای از تهران و حومه  هستید فرقی نمیکند تضمین بار آماده است تا خدمات  یک نیسان بار ارزان در  تهران را برای شما در هر کجای تهران  و حومه  هستید  انجام دهد.شما دیگر نگران جابه جایی وسایلتان نباشید ما همیشه  در هر ساعتی از شبانه روز کنارتان  هستیم تا آنچه را که استحقاق ان را دارید خدمتتان ارایه دهیم.
 2. ۲-نیرو های کار آزموده  و مجرب به هر تعداد که لازم داشته باشید در اختیار  شماست: ما در تیم تضمین بار  همیشه به داشتن نیرو های متعهد کار بلد ،ورزیده و توانا افتخار کرده ایم .نیرو های ما در کمال  آرامش و صبر کارهای حمل  و نقل وسایل شما  را انجام  میدهند. صد در صد داشتن نیرو های اخلاق مدار تجربه ی بار بری  را برای شما رضایت  بخش می کنند.
 3. ۳حمل و نقل وسایل با نهایت دقت:ما  به شما این اطمینان را می دهیم که نیروهای خود را با بالاترین  دقت گلچین کرده ایم و ان ها هنگام جابه جایی ،وسایلتان را همچون وسایل خود می دانند و تمام تلاش و مهارت خود را به خرج می دهند تا وسایل شما را به مقصد مورد نظرتان برسانند.نیرو های بی کیفیت در مجموعه ی ما جایی ندارد و مطمن باشید ما دراین مورد تمام حساسیت خود را به خرج می دهیم.
 4. ۴-بسته بندی  ویژه ی وسایل مطابق با متد روز  دنیا :ما در تضمین بار نه تنها  خدمات  یک نیسان بار ارزان در تهران را ارایه میدهیم  بلکه در امر بسته بندی  وسایل  نیز با بالاترین کیفیت همگام  با بهترین متد روز دنیا پیش می رویم .همیشه برای کسانی که قصد جا به جایی وسایل خود را دارند این موضوع  که وسایل سالم و بدون هیچ اسیبی به مقصد برسد یک دغدغه بزرگ بوده اما ما تمامی  وسایل را به بهترین نحو بسته بندی و آماده ی ارسال می کنیم  در ادامه  در این زمینه بیشتر توضیح می دهم.
 5. ۵-نیرو های مخصوص  چیدمان وسایل:نیروهای ما اماده اند خدمتی را که برای ان آموزش های فراوان دیده اند مطابق با نو آوری روز و صد البته متناسب با سلیقه ی شما  خدماتان ارایه دهند.
 6. ۷-وسایل مورد نیاز در امر جابه جایی وسایل:ما تمام وسایل لازم را برای جا به جایی  هر چه بهتر وسایلتان در اختیار داریم تا به وسیله ان ها بتوانیم  وظیفه ی یک نیسان بار ارزان  در تهران را به بهترین شکل ممکن خدمتان  ارائه  دهیم. چند مورد از وسایلی که همراه داریم عبارتند از :کارتون های مقاوم و چند لایه،چسب،طناب، ساک های مخصوص، پتو،موکت،فوم،کیسه های حباب دار،روزنامه باطله،سلفن،چادر و غیره.
 7. ۸_برخورداری از رانندگان حرفه ای وبلده راه:رانندگان  ما بسیار حرفه ای هستند و تمام طول مسیر با دقت فراوان رانندگی می کنند تا وسایل شما  هیچ گونه آسیبی در طول مسیر  نبینند.

خدمات ویژه ی بسته بندی حرفه ای را در تضمین بار به همراه یک نیسان بار ارزان در تهران تجربه کنید.خدمات ویژه ی بسته بندی ما  از بهترین کیفیت برخوردار  است  با من همراه باشید تا چند مورد را برایتان توضیح دهم.نیرو های ما  یخچال، ماشین لباس شویی،مبل ها و یا حتی کمد ها را درون کیسه های حباب دار همراه چسب پهن قوی بسته بندی و آماده  ارسال می کنند .ما برای این که بعد از اتمام بار بری  لباس های شما چروک و یا خراب نشوند و شما مجبور نشوید متحمل زحمت یا هزینه ای دو چندان شوید لباس ها را درون کارتون هایی که رگال دارند تعبیه می کنیم و به شما این اطمینان را میدهیم که یک نیسان بار ارزان و مطمئن را انتخاب کرده اید. مجال ان است که در مورد ظروف شکستنی که نگرانی های بیشتر در مورد ان ها دارید هم توضیح  بدهم. ظروف شکستنی شما  با نهایت دقت و ظرافت درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می گیرد و در مرحله ی بعد ان ها را داخل کارتون های چند لایه و کاملا مقاوم قرار می دهیم .

وسایل مورد استفاده برای جا به جایی لوازم  در شرکت تضمین بار که همواره  یک نیسان بار ارزان در تهران محسوب میشود.

۱_کیسه های ضد ضربه برای جا به جایی وسایلی که نیاز به محافطت بیشتر دارند.

۲-موکت برای جا به جایی وسایل و هم چنین پوشاندن کف ماشین های حمل و نقل

۳_فوم برای بسته بندی لوازم

۴-پتو برای داخل ماشین ها جهت جلوگیری از ضربه در هنگام حرکت

۵_کارتن های چند لایه

۶-ساک های مخصوص

۷-چسب،چادر،سلفن،طناب،روز نامه  باطله و غیره

حمل وسایل نو عروس ها تخصص ماست:

ما یک نیسان بار ارزان در تهران را در خدمت نو عروس ها قرار می دهیم و از صفر تا صد اسباب کشی که شامل بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان است را برای ان ها به بهترین  شکل ممکن انجام می دهیم زیرا ما سال های بسیاری است که در این زمینه  فعالت نموده ایم و تجربه های بسیاری  کسب کرده ایم و در زیر سایه ی این تجربیات به خوبی با نیاز های نو عروسان اشنا هستیم و میخواهیم خدماتی ارزنده را خدمتشان ارائه دهیم تا بدون هیچ گونه استرسی خود را برای جشن اماده کنند .

خدمات ویژه ی شرکت تضمین بار به سالمندان گرامی :فرقی نمیکند شما جزو کدام دسته از افراد باشید ما در تضمین بار  اماده ایم تا یک نیسان بار ارزان در تهران را همراه با  خدماتی که به ان ها اشاره کردم در اختیارتان  قرار دهیم اما سالمندان نیاز به توجه و صبر و حوصله ی بیشتری دارند برای همین ما در این مجموعه در تلاشیم راضیت سالمندان عزیز را که جزو بالاترین  سرمایه های کشور هستند  جلب کنیم. ما میدانیم که اسباب کشی چقدر می تواند برای سالمندان  سخت و طاقت فرسا باشد برای همین ما همیشه با تمام توان خود آماده ایم تا بهترين  خدمات را خدمتشان ارائه دهیم و ان ها را در امر جابه جایی وسایلشان یاری کنیم.

حال با من همراه شوید تا خلاصه ای از مزایای استفاده از یک نیسان بار ارزان  در تهران و خصوصیات درخشان تضمین بار را به صورت اجمالی خدمتان  ارائه دهم.

خدمات یک نیسان بار ارزان در تهران شامل سه مرحله است:

۱-بسته بندی لوازم

۲-حمل و نقل وسایل

۳_نصب و راه اندازی و چیدمان مجدد وسایل در مقصد

 

ویژگی های برتر شرکت تضمین بار که خدمات  یک نیسان بار ارزان در تهران را خدمتان  ارائه  می دهد.

۱-نیرو های مجرب،اخلاق مدار، متعهد و توانا

۲_خدمات رسانی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل

۳_خدمات رسانی سراسری در تهران و حومه

۴-تنوع در نیروی کاری

۵-سابقه ای طولانی و درخشان.شرکت تضمین  بار از دیر باز خدمات یک نیسان بار ارزان را در تهران و حومه  به بهترین  شکل ممکن به انجام رسانده.

۶_قیمت های کاملا منصفانه  درازای خدمتی متعهدانه

۷-بسته بندی با بهترین کیفیت  و حساسیت و دقت بالا

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

 

در اخر خدمتان عارض شوم که اگر همچنان به دنبال  یک نیسان بار  ارزان در تهران هستید با همکاران من در مجموعه  ی تضمین  بار تماس حاصل فرمایید  و به ما این افتخار را بدهید که شما را تا مقصد مورد نظرتان همراهی کنیم. شعار ما جلب رضایت مشتری است،به شما این اطمینان را می دهم که یک بار انتخاب ما به عنوان یک نیسان بار ارزان در تهران شما را به مشتری دائمی این مجموعه ی بزرگ باربری   که شما در راس ان هستید تبدیل می کند.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱