نیسان بار شرق تهران

شما از چه راهی جهت جابجایی وسایل خود استفاده می کنید!!!

آیا این مسیر بدون استرس ،ایمن و ارزان می باشد؟!!!!!

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

اگر جوابتان به سوال فوق منفی و تا کنون سختی های زیادی را جهت جابجایی وسایل پشت سر گذاشته اید دیگر لازم نیست نگران دردسر های ناشی از جابجایی وسایل باشید چرا که نیسان بار شرق تهران با سال ها تجربه در زمینه ی جابجایی هر گونه وسیله ای در کنار شماست تا در ایمن ترین حالت ممکن به صورت تخصصی وسایل شما را به مقصد مورد نظر برساند.در نتیجه چنانچه نیازمند نیسان جهت جابجایی ایمن وسایل منزل ،محل کار ،اشيا قیمتی و هر گونه وسیله ای در هر نقطه از مناطق شرق تهران هستید فقط کافیست با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا کارکنان ما درست در زمان مقرر شده در محل حاضر شوند و با کیفیت ترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نیسان بار تهران:

گاهی جهت جابجایی وسایل در جهت کاهش هزینه های باربری لازم نیست از خاور استفاده کنیم چرا که شما می توانید توسط نیسان بار شرق تهران وسایلی با ۳.۵ تن وزن را جابجا نمایید .از طرف دیگر سرعت جابجایی وسایل با نیسان بارها بالاست در نتیجه شما می توانید با انتخاب این وسیله ی نقلیه یک جابجایی وسایل ایمن ،سریع و ارزان را پشت سر بگذارید. شما می توانید ارسال هر گونه نیسان بار مسقف و یا روباز را از ما بخواهید تا درست در زمان مقرر شده در محل مورد نظر شما جهت انجام کلیه مراحل باربری حاضر شوند.

بسته بندی حرفه ای:

یکی از مهم ترین ارکان جابجایی وسایل که هر شرکت ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار باید در اختیار مشتریان خود قرار دهد انجام دقیق و ایمن مرحله بسته بندی وسایل می باشد.شما با انتخاب مجموعه ی حرفه ای تضمین بار که برترین خدمات نیسان بار شرق تهران را ارائه می دهد دیگر لازم نیست نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی وسایل باشید چرا که این مجموعه به کمک تجهیزات به روز و پیشرفته و با تکیه بر دانش کاری کارکنانش قادر است وسایل شما را متناسب با نوع،حجم ،جنس و …. بسته بندی و آماده ی ارسال نماید .در نتيجه با خیال راحت تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا کاملا ایمن و تضمینی وسایل خود را به مقصد برسانید.

ناوگان مجهز باربری:

نیسان بار شرق تهران جزو یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین شرکت های باربری در سطح تهران دسته بندی می گردد چرا که این مجموعه تمامی تجهیزات لازم جهت انجام کلیه مراحل باربری که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می شود را در اختیار دارد که ما در این مبحث قصد داریم به برخی از این تجهیزات  اشاره نمایم که شامل:

بابل رب و استرج رپ

کیسه های مخصوص حباب دار

کارتن های رگال دار

لایف پک ها

ساک های حاوی پشم شیشه زیب دار

پک های ضد عفونی شده

چسب اسکات پهن

لیبل

ضد ضربه ها

پتو

موکت

روزنامه باطله

سلفون

کارتن های مقام ۵ لایه

طناب

و ……..

 

نیسان بار ارزان:

یکی از مهم ترین اهداف مجموعه ی نیسان بار شرق تهران ارائه ی خدمات با کیفیت در کنار قیمت دهی منصفانه می باشد به همین خاطر با دریافت حداقل ترین سود ممکن ،قیمت  دهی زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل همراه تخفیفات دوره ای ویژه جزو یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار در سطح تهران دسته بندی می گردد.در نتیجه با انتخاب ما دیگر خیالتان از بابت قیمت های گزاف باربری راحت باشد چرا که تنها هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.در مجموعه‌ ی تضمین بار هیچگونه دریافت انعامی وجود ندارد و قیمت ها تا پایان باربری به هیچ عنوان افزایش نمی یابد .در نتیجه فقط کافیست تلفن را بردارید و همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

کادر مجرب و حرفه ای:

کارکنان مجموعه ی تضمین بار قبل از هر اقدامی جهت جابجایی وسایل تمامی آموزش های لازم را دریافت می کنند تا با کیفیت بالا و کاملا اصولی لوازم شما را به مقصد برسانند.مدیریت این مجموعه از میان افراد حرفه ای، اخلاق مدار،مسؤلیت پذیر و  توانا با وسواس بالا کارکنان خود را انتخاب می نماید تا ماه عسل ارائه ی تمامی خدماتش برای شما کاملا رضایت بخش باشد.کارکنان این مجموعه لوازم شما را همچون وسایل خود می دانند و با مسئولیت پذیری بالا تمامی آن ها را بدون آسیب به مقصد می رسانند .

نیسان بار شبانه روزی:

ما با بینش اینکه افراد امروزه وقت کمی دارند تمامی تلاش خود را به کار گرفتیم تا به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل خدمات با کیفیت باربری را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا بتوانند با دست باز و خیال راحت بهترین زمان جهت جابجایی وسایل را انتخاب نمایند.در نتیجه اگر انتخاب یک زمان مناسب جهت جابجایی‌ وسایل برایتان سخت است فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمائید تا در هر ساعتی از شبانه روز که مایل بودید بهترین و سریع ترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نکات طلایی جابجایی وسایل:

۱_یکی از اولین پیشنهاد های ما به شما در زمان جابجایی وسایل تفکیک لوازمی که استفاده نمی کنید می باشد چرا که این کار باعث می شود وزن وسایل که یک عامل تاثیر گذار در قیمت ها می باشد به صورت چشم‌ گیری کاهش یابد.

۲_توصیه ی دوم ما به شما همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره نمودم ،این است که از خدمات بسته بندی  ما استفاده نمایید چرا که امنیت وسایل شما بالا می رود و از طرف دیگر اگر وسایل به صورت اصولی بسته بندی شوند حجم کم تری را اشغال می نمایند و شما دیگر لازم نیست از وسایل حمل و نقل متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر استفاده نمایید .

۳_توصیه ی بعدی مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار شرق تهران  به شما این است که آخرین کارتنی که قرار است باریگری شود را از وسایل مهم و ضروری که بعد از نقل مکان کردن به محل جدید سریع مورد استفاده قرار می گیرد پر کنید چرا که آخرین جعبه ی باریگری شده توسط کارکنان ما اولین جعبه ای است که در محل جدید تخلیه می شود.

جابجایی‌ تا چیدمان لوازم:

کارکنان با تجربه، ماهر و مسئولیت پذیر مجموعه ی تضمین بار  در کنار شما هستند تا صفر تا صد خدمات باربری که شامل بسته بندی ،جابجایی،بارگیری و چیدمان لوازم می شود را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهد . در نتیجه چنانچه وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید ،باربری با سرویس کامل مجموعه ی درخشان تضمین بار که برترین خدمات نیسان بار را در تمام مناطق شرق تهران ارائه می دهد ،هوشمندانه ترین انتخاب برای شما می باشد در نتیجه وقت را از دست ندهید و هر چه سریع تر با ما تماس حاصل فرمائید تا در یک چشم بر هم زدنی تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید.

 

رضایت ۱۰۰٪ مشتریان:

شرکت حمل و نقل تضمین بار  در راستای توجه به اصل مشتری مداری همواره در تلاش است تا با ارائه بالاترین کیفیت خدمات اثاث کشی به مشتریان بهترین خدمات را به آنان ارایه نماید،به همین خاطر شما با انتخاب مجموعه ی تضمین بار  قیمت های باور نکردنی، کیفت برتر، ضمانت عدم تغییر قیمت،ارائه ی خدمات شبانه روزی،کارکنان با تجربه و بسیاری ویژگی برتر دیگر را در اختیار خواهید داشت چرا که تنها تلاش مجموعه ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار شرق تهران جلب رضایت شماست و به همین خاطر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود .

صرفه جویی در هزینه:

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره نمودم قیمت گذاری یک باربری بسیار مهم و حساس است چرا که در مبحث قیمت گذاری ها عوامل متعددی دخیل می باشند که باید یک به یک آن ها را بررسی کرد به همین خاطر ما برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت ها را برای شما مرور می کنیم که بیشتر با روند قیمت گذاری یک باربری آشنا شوید. این عوامل شامل:فاصله ی بین مبدا تا مقصد، تعداد طبقات موجود در ساختمان، تعداد کارگران در خواستی، تعداد و نوع وسایل نقلیه انتخابی از طرف شما،بار نامه و بیمه نامه ی باربری، تناژ باز یا همان وزن وسایل که یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در مبحث قیمت گذاری ها می باشد،بسته بندی لوازم و ….شما با شناسایی این موارد می توانید در قیمت های باربری صرفه جویی کنید و برای مثال با جدا سازی وزن وسیله های بلا استفاده از لوازم مهم و ضروری قیمت های باربری را به نفع خود کاهش دهید.

به رایگان قیمت بگیرید:

چنانچه مایل هستید از روند کاری ما و قیمت های دقیق باربری مطلع شوید و یا سوالاتی مرتبط با جابجایی وسایلتان دارید می توانید به رایگان با شماره تماس های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما  اطلاعات کامل و جامعی را  زمینه ی خدمات نیسان بار در اختیارتان قرار دهند.

جابجایی سریع بار:

ما در مجموعه ی تضمین بار تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در کنار ارائه ی خدمات با کیفیت از هر گونه اتلاف وقت مشتری نیز جلوگیری نماییم ‌،به این صورت که بعد از تماس شما با مشاورین رایگان مجموعه به سرعت روند باربری آغاز می گردد و به خاطر وجود شعبات فعال در تمام نقاط تهران نزديک ترین کارکنان به محل زندگی شما به سرعت اعزام می گردند و دیگر به هیچ عنوان لازم نیست ساعت ها منتظر آمدن کارکنان شرکت باربری باشید چرا که ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا رضایت شما را جلب نماییم.

حمل تخصصی بار:

مجموعه تضمین بار که برترین خدمات نیسان بار را ارائه می دهد  با برخورداری از کادری حرفه ای، لوازم نقلیه ایمن ،مسقف و موکت کاری شده، تجهیزات به روز و پیشرفته در زمینه ارائه خدمات بسته بندی و تجربه کاری بالا قادر می باشد هر گونه وسیله ای را که مایل باشید به مقصد مورد نظرتان برساند. شما می توانید جهت جابجایی لوازم ادارات ،منازل ،مدارس ،شرکت ها، کارخانجات، حمل جهیزیه عروس و یا حتی حمل تخصصی لوازم سالمندان با ما تماس حاصل فرمائید تا آنچه را که مایل هستید را بدون آسیب به مقصد مورد نظرتان برسانید.

جابجایی راحت وسایل با تضمین بار:

استرس های جابجایی وسایل در کلان شهر تهران بسیار زیاد است به همین خاطر پیشنهاد ما جهت پشت سر گذاشتن بی دردسر تمامی مراحل باربری استفاده از خدمات با کیفیت و تضمینی نیسان بار شرق تهران می باشد که قادر است در کنار کیفیت کاری بالا ،قیمت های منصفانه ، سرعت خدمات رسانی بالا و گارانتی خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.در نتیجه فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمائید تا به راحتی آب خوردن تمامی وسایل خود را به مقصد برسانید.

صدور بارنامه دولتی:

نیسان بار شرق تهران خود را موظف می داند که ایمن ترین خودرو های باربری را همراه کارکنان توانا و دروه دیده با تجهیزات کامل به محل اعزام نمياد اما در کنار همه ی این ها تضمین بار بعد از صدور بارنامه دولتی تمامی بارهای مشتریان خود را بیمه می کند تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده، زیان مالی مشتریان با استفاده از این بیمه نامه ها جبران شود.ما به کیفیت کاری بالای خود ایمان داریم و به همین خاطر است که صفر تا صد تمامی خدمات باربری خود را همراه بیمه نامه ارائه می دهیم. در نتیجه چنانچه مایل هستید یک جابجایی ایمن،تضمینی و سریع را با کم ترین هزینه تجربه نمایید با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

۱۴ ویژگی نیسان بار شرق تهران:

 • ۱_خدمات رسانی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • ۲_قیمت دهی منصفانه همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها
 • ۳_تا ۳۵ ٪ تخفیفات دوره ای ویژه
 • ۴_برخورداری از تجهیزات به روز و پیشرفته
 • ۵_برخورداری از ناظران حرفه ای جهت نظارت بر نحوی کار کارکنان
 • ۶_برخورداری از کارکنان حرفه ای، دوره دیده توانا و اخلاق مدار
 • ۷_ارائه صفر تا صد مراحل جابجایی که شامل بسته بندی، جابجایی، بارگیری و چیدمان لوازم در مقصد می باشد
 • ۸_ارائه بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
 • ۹_برخورداری از مجوز رسمی اتحاديه ی صنف حمل و نقل
 • ۱۰_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف و موکت کاری شده
 • ۱۱_برخورداری از مديريت توانا با شعار مشتری مداری
 • ۱۲_تعهد کاری بالا
 • ۱۳_ تجربه ۲۵٪ سرعت بیشتر در جابجایی وسایل
 • ۱۴_برخورداری از مشاورین حرفه ای جهت راهنمایی در تمام زمینه های باربری به صورت رایگان

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱