نیسان بار صادقیه

اگر میزان وسایل کمی دارید و یا مایل هستید با کم ترين هزینه یک جابجایی وسایل ایمن را پشت سر بگذارید نیسان بار ها می توانند یک انتخاب مناسبی برای شما باشند .اما اولین قدم جهت تجربه ی یک جابجایی سریع،ایمن و ارزان  انتخاب یک اتوبار مطمئن در سطح تهران می باشد که بتوانند برترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. به همین خاطر ما امروز با یک پیشنهاد ویژه در کنار شما هستیم تا بتوانید مسؤلیت خطیر جابجایی لوازم را بی دردسر و به راحتی پشت سر بگذارید. تضمین بار پیشنهاد ویژه ی ما به شما می باشد ،چرا که با برخورداری از سال ها تجربه کاری و کارنامه ی درخشان قادر می باشد تمام مراحل باربری که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می شود را برای شما با کیفیت بالا به انجام برساند.در نتیجه منتظر چه هستید فقط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

کادری مجرب و حرفه ای:

یکی از ویژگی های برتر شرکت تضمین بار ارائه نیسان بار صادقیه همراه کادری مجرب، حرفه ای،اخلاق مدار و توانا می باشد که در نهایت صبر و حوصله در کنار شما هستند تا وسایل شما را کاملا ایمن و سالم به مقصد مورد نظرتان برسانند.کارکنان ما لوازم شما را همچون لوازم خود می دانند و در صفر تا صد خدمات باربری در حفظ و نگهداری آن ها می کوشند.در نتیجه به هیچ عنوان لازم نیست نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی باشید چرا که یک کادر حرفه ای از ابتدا تا انتهای کار کنار شما می باشد.

مزایای جابجایی وسایل با نیسان بار ها:

نیسان بار ها در ایران یکی از پر استفاده ترین و به صرفه ترین ماشین های حمل و نقل بار به شمار می روند که امروز چند مورد از مزایای استفاده از نیسان بار ها را کنار هم مرور می کنیم‌ .

  1. ۱_سرعت بالای خدمات رسانی
  2. ۲_مصرف سوخت اندک و در نتیجه کاهش هزینه های یک باربری
  3. ۳_به آسانی و به هر تعداد که مایل باشید به سرعت در دسترس شما قرار می گیرند.
  4. ۴_توانایی حمل وسایل با سه و نیم تن وزن را دارند
  5. ۵_بسیار مناسب کسانی است که وسایل کمی جهت جایجایی دارند و یا سرعت بالای جابجایی وسایل برای آن ها در الویت است.

نیسان بار ارزان و مقرون به صرفه:

قیمت های منصفانه و زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل شرکت ارایه دهنده ی خدمانت نیسان بار صادقیه همیشه رضایت تمامی مشتریان عزیز را جلب کرده است و تمام تلاش این مجموعه ی بزرگ این است که با کیفیت ترین خدمات را در کنار نازل ترین قیمت ها و دریافت سود اندک ارائه دهند. از طرف دیگر در رابطه با افزایش قیمت های یک باربری دیگر نگران نباشید چرا که تضمین بار ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا انتهای مراحل باربری می باشد.

باربری با سرویس کامل:

اگر وقت کمی دارید و می خواهید یک باربری سریع را تجربه نمایید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل یک باربری را بی درد سر و زحمت پشت سر بگذارید  ما به شما استفاده از سرویس کامل باربری نیسان بار صادقیه می باشد .باربری با سرویس کامل شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می شود که ما تمام این مراحل را به اصولی ترین روش خدمت شما ارائه می دهیم.

 

 

چرا تضمین بار؟!!!

۱_ارائه ی تمامی خدمات باربری از صفر تا صد به صورت تمام وقت و حتی در ایام تعطیل

۲_قیمت دهی منصفانه و زیر نظر اتحادیه در کنار دریافت سود اندک

۳_ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا انتهای باربری

۴_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی باربری جهت افزایش امنیت خدمات رسانی

۵_برخورداری از پرسنل مجرب،کار آزموده و توانا در زمینه ی جابجایی،بسته بندی،بارگیری و چیدمان لوازم

۶_ارائه ی خدمات باربری با سرعت، دقت و کیفیت بالا و جلوگیری از هر گونه اتلاف وقت

۷_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن ،موکت کاری شده و مسقف

۸_حضور مدام کارشناسان در تمام مراحل باربری و نظارت بر اجرای صحیح تمامی خدمات

۹_ارائه ی بسته بندی های با کیفیت و متناسب با لوازم شما

۱۰_برخورداری از رانندگان با تجربه و راه بلد

کلام آخر :

اگر در منطقه ی صادقیه ی تهران ساکن هستید و یه زودی قصد جابجایی وسایل خود را دارید انتخاب مجموعه خدمات نیسان بار صادقیه که توسط مجموعه ی حرفه ای تضمین بار ارائه می گردد می تواند هوشمندانه ترین انتخاب برای شما باشد در نتیجه وقت را از دست ندهید و با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

نیسان بار صادقیه

جهت رفاه حال شما ما در تمامی ساعات شبانه روز حتی در تعطیلات در حال خدمات رسانی به شما مشتریان محترم هستیم.
زیرا جلب رضایت شما عزیزان ار دیگر اهداف مهم نیسان بار ما می باشد.نیسان بار در صادقیه بار و اثاثیه شما را با تضمین در سراسرشهر تهران و شهرستان ها جابجا می کند.پرسنل با تجربه این شرکت تمام تلاش و سعی خود را می کنندتا وسایل و بار شمارا به سلامت به مقصد مورد نظرتان می رسانند.ما بهترین خدمات حمل بار خود را با پایین ترین قیمت و با محهز ترین خودرو های
وانت و نیسان های مسقف و موکت کاری شده همراه با رانندگان با تجربه و دوره دیدهبه شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهیم.

تنها کافی است به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید تا درصورت درخواست شما عزیزانما کارگران ماهر و توانمند خود را به محل مورد نظر میفرستیم تا اثاث و کالای شما را بسته بندی کنند و پس از بارگیری و تخلیه در صورت لزوم و بنا به در خواست شما لوازم را بهزیباترین شکل چیدمان کنند.این نیسان بار دارای کارگران ورزیده و کادری مجرب جهت بسته بندی حرفه ای و ارائه مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس حمل بار برای شما عزیزان می باشد. بهتر است برای این که یک اثاث کشی منظم و بدون خساراتی داشته باشید با کرایه  نیسان در صادقیه کارهای مربوط به جابجایی و حمل اثاثیه را انجام دهید. مشاوره رایگان جهت حمل و نقل کالا و اثاثیه شما عزیزان در سراسر شهر تهران و شهرستان ها توسط نیسان بار به بهترین نحو انجام می گیرد.

نیسان بار صادقیه

همین الان با شماره های ما تماس بگیرید و یک اسباب کشی موفق را با نیسان بار ما تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱