نیسان بار کریمخان

نیسان بار کریمخان خدمتی نوین از مجموعه ی حمل نقل تضمین بار.اگر وسایلتان برای جا به جایی کم است و می خواهید یک حمل و نقل راحت و بی درد سر را در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه کنید ،پیشنهاد ما به شما نیسان بار کریمخان است که توسط نیرو های کاربلد،متعهد وحرفه ای تضمین بار به بهترین شکل ممکن خدمتان ارائه می شود.دیگر نگران اسیب به وسایلتان ،هزینه های حمل و نقل گزاف و یا اتلاف وقت نباشد ما خدمات یک نیسان بار کریمخان را با بالاترین کیفیت کاری و خدمات رسانی عالی در اختیارتان قرار می دهیم .ما با سال ها تجربه  ی درخشان در زمینه ی ارائه خدمات یک نیسان بار کریمخان به خوبی با نیاز ها و سلایق مشتری ها خود آگاه هستیم و همیشه در تلاش بودیم در امر خدمت رسانی  مشتری  را در الویت قرار دهیم  قطعا داشتن پرسنلی مجرب، مدیریتی توانا و تعهد بالایی که به مشتر های عزیزمان داریم باعث شده یکی از برترین  ارائه دهندگان نیسان بار کریمخان در سطح تهران شویم. ما با داشتن تعداد بالایی نیسان بار اماده ی جواب گویی به هر تعداد از سفارشات شما از مبدا یک نیسان بار کریم خان هستیم فقط کافی است با همکاران من در مجوعه تضمین بار تماس حاصل  فرمایید تا ما بتوانیم از صفر تا صد تمام خدمات مربوط به یک حمل و نقل اصولی  و حرفه ای را خدمتتان ارائه دهیم.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

مزایای استفاده از یک نیسان بار کریم خان چیست؟

  • ۱_بر اساس  امار این خودرو بالاترین متقاضی  را در امر حمل و نقل وسایل دارا می باشد.
  • ۲-نیسان وانت خیلی راحت و اسان در اختیار شماست.
  • ۳_نیسان وانت یکی از بهترین خودرو ها در امر حمل و نقل شناخته شده است‌.
  • ۴_کاربردی ترین ماشین در امر حمل و نقل با مصرف سوخت کم در نتیجه کاهش هزینه های مشتری عزیز
  • ۵_توانای حمل وسایل با ۳.۵ تن وزن
  • ۶_ سرعت بالای حمل و نقل وسایل با نیسان بار کریم خان

خدمات ویژه ای  که شرکت تضمین بار ارائه میدهد:

۱_خدمات رسانی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل .دیگر نگران جا به جایی وسایل در هر ساعتی از شبانه روز نباشید ما این جاییم تا خدمات یک نیسان بار کریمخان را در هر زمانی که مایل باشید خدمتان ارائه دهیم.

۲_نیرو های مجرب ،کار آزموده و آموزش دیده . ما خدمات یک نیسان بار کریم خان را با بهترین نیرو ها خدمتان ارائه می دهیم .در تیم تخصصی ما حرفه ای بودن و اخلاق مداری در الویت است و نیرو های نابلد در مجوعه ی ما هیچ جایی ندارند .

۳_رانندگان ماهر و با تجربه ی کاری بالا.نیرو های ما توسط  آشنایی کاملی که با مسیر و راه های ارتباطی دارند در کمال صبر و حوصله وسایل شما را با دقت فراوان به مقصد مورد نظرتان می رسانند،ان ها وسایل شما را همچون وسایل خود می دانند و همیشه در حفظ و نگهداری ان ها تا مقصد مورد نظرتان کوشا هستند.

۴-بسته بندی اصولی وسایل شما  طبق آخرین متد روز دنیا. بسته بندی اصولی وسایل در یک نیسان بار کریمخان به شما این کمک را می کند که از هر گونه خسارت های احتمالی وارده به وسایلتان جلو گیری شود تا شما متضمن هزینه های دوچندان خرید وسایل نشوید.

۵_در اختیار داشتن تمامی وسایل مورد‌ نیاز در امر جا به جایی در یک نیسان بار کریم خان.ما هر آنچه برای یک بار بری ایمن لازم است را در اختیار داریم همچون چسب،کارتون های مقاوم چند لایه،طناب،ساک های مخصوص، سلفن،روزنامه باطله،موکت،پتو،کیسه های مخصوص حباب دار،چادر و غیره.

۶_بر خورداری از خودرو های سالم و ایمن

۷_دارای مجوز کسب از اتحادیه

قیمت های تمام شده ی یک نیسان بار کریم خان به چه صورت است؟!

در مبحث قیمت ها  هم همه ی تلاش تیم تخصصی ما در یک نیسان بار کریمخان قیمت گذاری منصفانه و طبق نظر اتحادیه است .ما به شما این اطمینان را می دهیم که قیمت ها کاملا  منطقی و بدون هیچ گونه تغییری تا انتهای جا به جایی شما می باشد. پس با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا هر آنچه که برای شما سوال است را در این زمینه پاسخگو باشند.

موارد تعیین کننده ی قیمت یک نیسان بار 

۱-فاصله ی بین مبدا تا مقصد:هر چه میزان معطلی راننده و سوخت استفاده شده بیشتر باشد در قیمت ها تاثیر گذار است.

۲_تناژ بار:تناژ بار یا همان وزن وسایل  که بر اساس تن محاسبه می شود یکی از عوامل تاثیر گذار در مبحث قیمت گذاری یک بار بری است.

۳-تعداد طبقات موجود

۴نوع بسته بندی حرفه ای وسایل

۵-تعداد نیرو های در خواستی شما

۶-نوع ماشین حمل و نقل

خدمات ویژه ای که شرکت تضمین بار به سالمندان ارائه می دهد:

همه ی ما می دانیم که امکان دارد  اسباب کشی برای سالمندان امری سخت و طاقت فرسا باشد و آن ها را متضمن زحمت های زیادی کند.

شرکت تضمین بار از ابتدای فعالیت تا کنون همیشه در کنار سالمندان عزیز بوده و سعی داشته بهترین خدمات یک نیسان بار کریم خان را با صبر و حوصله ی بالا در اختیار سالمندان عزیز قرار دهد.

دیگر منتظر چه هستید با همکاران من در مجوعه تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا خدمات یک نیسان بار کریم خان را در حداقل ترین زمان ممکن و قیمت ها ی باور نکردنی  خدمتتان ارایه دهند ،هدف ما جلب رضایت صد درصدی شما ست و در این امر از ارائه  هیچ گونه خدمتی کوتاهی نمی کنیم.ما به شما این اطمینان را می دهیم که یک بار انتخاب ما به عنوان نیسان بار کریمخان شما را به مشتری دائمی ما در این مجموعه ی خدماتی  تبدیل می کند ،زیرا تیم تخصصی تضمین بار  به آنچه که خدمتان ارائه می دهد  ایمان دارد.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱