وانت بار آرارات

 برای همه ی ما حداقل برای یک بار هم که شده پیش آمده است که وسایل خود را به محل جدید منتقل نماییم اما دردسر های یک جابجایی به کابوس بزرگ برایمان تبدیل شده باشد.اما چرا به دنبال ایمن ترین و برترین راه جهت جابجایی وسایل خود نباشیم  که بتوانیم در ایمن ترین حالت ممکن و با کیفیت برتر بدون تجربه هیچ دردسری وسایل خود را به محل جدید منتقل نماییم ،در همین راستا پیشنهاد ما به شما وانت بار آرارات می باشد که توسط مجموعه ی فوق حرفه ای تضمین بار ارائه می گردد.اولویت اول این مجموعه مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد به همین دلیل تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا در تمام مراحل باربری رضایت صد در صد شما عزیزان را کسب نماید.وقتی هدف مجموعه ای مشتری مداری باشد شما می توانید با خیال راحت به آن مجموعه اعتماد نمایید چرا که برترین خدمات را در ازای کم ترین هزینه ها دریافت خواهید کرد.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

انواع خدمات باربری:

یکی از برترین ویژگی های مجموعه ی ارائه دهنده وانت بار آرارات این است که شما می توانید تمام مراحل باربری را  به آن‌ها بسپارید و خیالتان از چند و چون ماجرا اراحت باشد چرا که یک تیم حرفه ای از صفر تا صد خدمات باربری که شامل جابجایی ،بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم می‌شود را برای شما با بالاترین کیفیت انجام می دهد. در نتیجه چنانچه وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله‌ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید با مجموعه حرفه‌ای تضمین بار تماس حاصل فرمایید.

وانت بار با قیمت مناسب:

اگر قیمت‌های یک مجموعه ی باربری در کنار کیفیتی که ارائه می دهد برای شما در اولویت است پیشنهاد می‌کنم که حتی برای یکبار هم که شده مجموعه خدمات وانت بار آرارات را که توسط شرکت تضمین بار ارائه می گردد  امتحان نمایید ،چراکه اتوبار مجهز تضمین بار جزو یکی از منصف ترین شرکت های باربری در سطح تهران محسوب می‌گردد که نازل ترین قیمتها را در ازای خدمات با کیفیت در اختیار تمام مشتریان خود قرار می دهد.

کادری مجرب و حرفه ای:

همانطور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره کردم مجموعه تضمین بار از کادری حرفه ای ، مجرب و با تجربه تشکیل شده است که می‌توانند برای شما بهترین ها را در زمینه ی باربری  به ارمغان بیاورند. اتوبار تضمین بار با وسواس و دقت بالا تمامی کارکنان خود را گلچین نموده تا ماه عسل ارائه خدمات آنها برای شما کاملا رضایت بخش و بی نقص باشد.

 تجربه ی ایمنی در جابجایی:

یک راه اصولی جهت جلوگیری از آسیب به لوازمتان بسته بندی می باشد که نه تنها از آسیب به وسایلتان  جلوگیری می کند بلکه موجب می شود لوازمتان جای کم تری را اشغال نمایند و شما مجبور نشوید وسایل نقلیه متعدد و یا با مصرف سوخت بالا جهت حمل وسایلتان تهیه نمایید. تجهیزاتی که ما همراه خود در وانت بار آرارات جهت بسته بدی وسایل داریم شامل وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری،لایف پک ها، کارتون های رگال دار،کارتن های مقاوم ۵ لایه، سلفون،طناب،روزنامه باطله، چسب اسکات پهن،کیسه های مخصوص حباب دار، ساک های مخصوص حباب دار ضد عفونی شده حاوی پشم شیشه،پک های استیریل و …..می باشد.

چرا تضمین بار؟؟!!

  1. ۱_ارائه ی خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل
  2. ۲_بر خورداری از مشاورین با تجربه در زمینه ی باربری.
  3. ۳_حمل هر گونه وسیله ای با بالاترین امنیت
  4. ۴_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  5. ۵_برخورداری از پرسنل توانا،آموزش دیده،اخلاق مدار و کار بلد
  6. ۶_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری
  7. ۷_خدمات رسانی سریع و بدون اتلاف وقت
  8. ۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف و موکت کاری شده
  9. ۹_ارائه ی خدمات وی آی پی به درخواست مشتریان عزیز
  10. ۱۰_ارائه ی ویژه ترین خدمات بسته بندی همگام با برترین متد روز اروپا

کلام آخر:

 برای کلام آخر بهتر است خدمتتان عرض نمایم که چنانچه مایل هستید بهترین ها را در زمینه ی باربری در اختیار داشته باشید همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا برترین خدمات وانت بار آرارات را در اختیارتان قرار دهند. بی شک در شهر تهران مجموعه های ارائه  دهنده ی خدمات باربری متعددی حضور دارند ،اما مشتریانی که یک بار از خدمات باربری ما در جهت جابجایی و باربری خود استفاده کردند، مشتری همیشگی اتوبار تضمین بار گشته اند.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱