وانت بار اسکندری

اگر مایل هستید وسایل خود را به راحتی و در ایمن ترین حالت ممکن با قیمت های باور نکردنی به مقصد جدید انتقال دهید با ما در وانت بار اسکندری تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت به صورت شبانه روزی همراه بیمه نامه این مهم را برای شما با کیفیت بالا به اتمام برسانیم.هدف مجموعه ی ما جلب رضایت صد در صدی تمامی مشتریان عزیزمان می باشد به همین خاطر همواره در تلاش هستیم تا کیفیت کاری خود را ارتقا بخشیم.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

در نتیجه اگر مایل هستید از صفر تا صد جابجایی وسایل را در یک چشم بر هم زدن و با امنیت بالا پشت سر بگذارید همین الان با مشاورین رایگان مجموعه ی درخشان و با تجربه ی تضمين بار تماس حاصل فرمایید که همواره بهترین خدمات وانت بار و نیسان بار را در تمام نقاط تهران در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

وانت بار با کارگر ماهر:

ما یک مجموعه ی حرفه ای جابجایی وسایل در تهران هستیم که قادریم در کوتاه ترین زمان ممکن وانت بار اسکندری را همراه کارگران ماهر به محل اعزام نماییم.تمامی کارکنان ما بعد از گذراندن آموزش های لازم در مجموعه استخدام می شوند به همین خاطر قادر هستند به صورت تخصصی صفر تا صد تمامی مراحل باربری که شامل جابجایی، بسته بندی ،بارگیری و چیدمان لوازم می شود را بدون کوچک ترین ایرادی برای شما به انجام برسانند .در نتیجه اگر به دنبال افراد حرفه ای در زمینه جابجایی وسایل با وانت بار و نیسان بار هستید فقط کافیست با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

 

قیمت های باور نکردنی:

الویت اول ما ارائه ی خدمات با کیفیت در کنار قیمت های منصفانه می باشد به همین خاطر با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل در کنار تخفیفات دوره ای ویژه نازل ترین قیمت ها را برای وانت بار اسکندری در نظر گرفته ایم.بیش از ۹۰ درصد از مشتریان ما ،تضمین بار را به خاطر قیمت های منصفانه در کنار کیفیت کاری بالا انتخاب می کنند. در نتیجه چنانچه مایل هستید به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل شوید و با کم ترین هزینه در کنار ایمنی بالا تمام مراحل باربری را به راحتی آب خوردن پشت سر بگذارید با ما تماس حاصل فرمائید.

تضمین کیفیت:

ما با ارائه ی خدمات بسته بندی حرفه ای به کمک تجهیزات به روز و پیشرفته و با کمک دانش کاری کارکنان و ماهرت بالای آن ها در جابجایی هر گونه ای وسیله ای قادر هستیم وسایل شما را با ایمنی بالا به مقصد برسانیم اما با همه ی این تفاسیر جهت افزایش آرامش خاطر شما عزیزان بعد از صدور بارنامه تمامی وسایل شما را بیمه می کنیم تا در صورت برزو حادثه ای  شما محتمل پرداخت خسارت نشوید.در نتیجه دیگر منتظر چه هستید!!!! اگر یک جابجایی ایمن و صد در صد تضمینی می خواهید با ما تماس حاصل فرمائید تا درست در زمان مقرر در محل حاضر شویم و وسایل شما را به مقصد برسانیم.ضمانت ما کیفیت ماست.

حمل تخصصی وسایل:

ما قادر هستیم هر گونه وسیله ای را اعم از لوازم ادارات  ،شرکت ها،منازل  مدارس ،حمل تخصصی وسایل عروس ،حمل وسایل سنگین همچون یخچال های ساید بای ساید ،ماشین لباس شویی، اجاق گاز و …..را به بهترین شکل ممکن بدون وارد شدن آسیب به آن ها انجام دهیم در نتیجه با ما تماس حاصل فرمائید تا لوازم مد نظر شما را به مقصد انتقال دهیم.

نگاه اجمالی به ویژگی های وانت بار اسکندری:

 • ۱_ارائه ی تمامی خدمات وانت بار به صورت بیست چهار ساعته حتی در روز ها و یا ایام تعطیل
 • ۲_ارائه ی صفر تا صد خدمات باربری که شامل جابجایی،بسته بندی،بارگیری و چیدمان لوازم می باشد.
 • ۳_برخورداری از کارکنان توانا ،مسولیت پذیر، کاردان و با تجربه
 • ۴_قیمت دهی کاملا منصفانه و زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل همراه تخفیفات دوره ای ویژه
 • ۵_ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان خدمات وانت بار
 • ۶_برخورداری از ماشین های حمل لوازم ایمن،مسقف و موکت کاری شده
 • ۷_ارایه ی بسته بندی های ویژه ، همگام با برترین متد روز دنیا
 • ۸_حمل حیوانات خانگی و اهلی با اصولی ترین روش ها
 • ۹_ارائه ی خدمات وی آی پی به در خواست مشتریان عزیز
 • ۱۰_برخورداری از ناظرین حرفه ای جهت نظارت بر نحوی کاری کارکنان
 • ۱۱_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱