وانت بار اکباتان

اگر مایل هستید یک جابجایی وسایل ایمن،سریع و ارزان را پشت سر بگذارید وانت بار اکباتان یکی از بهترین و مطمئن ترین انتخاب ها می باشد که با برخورداری از مجوز رسمی اتحاديه صنف حمل و نقل و سال ها  تجربه قادر است خدمات بی نقص جابجایی وسایل در تمامی نقاط تهران را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.تضمین بار با تکیه بر اصل مشتری مداری توانسته در این سال های ارائه ی خدمات وانت بار رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را کسب نماید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

ماه عسل سال ها در کنار شما بودن ارائه ی خدمات کاملا بی نقص و متناسب با خواسته ی مشتریان می باشد .در همین راستا اگر شما هم مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن با کم ترین هزینه در یک چشم بر هم زدن صفر تا صد خدمات جابجایی وسایل را پشت سر بگذارید همین الان با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمایید.

قیمت دهی منصفانه:

اولین الویت ما جلب رضایت مشتریان عزیزمان می باشد به همین خاطر نه تنها در تمام مراحل ارائه ی خدمات وانت بار اکباتان رضایت مشتریان عزیز را در نظر می گیریم بلکه در مبحث قیمت گذاری خدماتمان نیز جانب انصاف را رعایت می کنیم و با توجه به معشیت مردم با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و در کنار تخفیفات دوره ای ویژه نازل ترین قیمت ها را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار می دهیم.در نتیجه اگر قیمت های جابجایی وسایل در کنار کیفیت ارائه ی خدمات برایتان در الویت است با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا یک جابجایی آسان، ارزان‌ و مقرون به صرفه را در کنار ایمنی بالا پشت سر بگذارید .

صفر تا صد وانت بار اکباتان:

شرکت تضمین بار تمام مراحل باربری را که شامل جا به جایی،بسته بندی و چیدمان وسایل می شود را برای شما با سرعت و کیفیت بالا انجام می دهد. برای مثال در زمینه ی جا به جایی کارکنان ما با قدرت بدنی بالا و آموزش های لازمی که در این زمینه دیده اند وسایل شما را همچون وسایل خود جا به جا و در ماشین های حمل و نقل به اصولی ترین روش جای گذاری می نمایند،در مبحث بسته بندی وسایل نیز که یکی از مهم ترین مراحل باربری می باشد اتوبار تضمین بار با بهره گیری از پرسنل توانا ،مجرب و تمام تجهیزات لازم می تواند کلیه ی وسایل شما را از آسیب های احتمالی در امان نگه دارد و آخرین مرحله ی ارائه ی خدمات باربری،چیدمان وسایل شما به ویژه ترین حالت ممکن است که توسط نیرو های متخصص ما خدمت شما ارائه می گردد.

کارشناسان باربری:

یکی از مهم ترین ویژگی های جابجایی وسایل با وانت بار اکباتان این گزینه می باشد که متخصصین و ناظرین این مجموعه در تمام مراحل باربری حضور دارند و به نحوی اجرا و کیفیت ارائه ی خدمات باربری نظارت  کامل دارند تا از هر گونه اختلال احتمالی جلوگیری نمایند،تا شما بتوانید  با خیال راحت باربری هر گونه وسیله ای را به ما بسپارید.

تخصص کافی در حمل وسایل:

ما متخصص در حمل هر گونه وسیله ی اعم از لوازم ادارات ،شرکت ها،کار خانه ها،منازل، مدارس،جهیزیه ی عروس و … هستیم در نتیجه شما می توانید با خیال راحت جابجایی هر گونه وسیله ای را به ما بسپارید چرا که ما با برخورداری از بیش از سال سابقه ی کاری درخشان قادر هستیم بهترین ها را آن طور که شایسته ی شماست در اختیارتان قرار دهیم.

۱۰ ویژگی درخشان تضمین بار:

  • ۱_خدمات رسانی سریع بدون اتلاف وقت
  • ۲_تضمین سلامت وسایل شما با بیمه نامه ی رسمی باربری
  • ۳_قیمت دهی منصفانه در کنار تخفیفات دوره ای ویژه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  • ۴_ارائه ی خدمات بسته بندی متناسب با علم روز دنیا
  • ۵_ارائه ی خدمتی منصفانه
  • ۶_برخورداری از کارکنان حرفه ای، اخلاق مدار و توانا
  • ۷_برخورداری از مشاورین رایگان
  • ۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل بار ایمن ،مسقف و موکت کاری شده
  • ۹_ارائه ی صفر تا صد خدمات باربری
  • ۱۰_برخورداری از مدیریتی منصف و توانا

جمع بندی کلی:

وانت بار اکباتان یک انتخابات مطمئن، ایمن، ارزان و سریع می باشد که شما می توانید با کمک آن به راحتی آب خوردن تمامی مراحل جابجایی وسایل که شامل بسته بندی، جابجایی، بارگیری و چیدمان اصولی لوازم در مقصد می شود را پشت سر بگذارید. در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید تا به مشتری دائمی تضمین بار تبدیل شوید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱