وانت بار رسالت

جهت جابجایی وسایل  خود به دنبال راهی ایمن، سریع و ارزان هستید؟؟!!!!

وانت بار رسالت با سال ها تجربه در کنار شماست تا آنچه که از یک جابجایی وسایل ایمن انتظار دارید در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.مجموعه ی تضمين بار سال ها در زمینه ی ارائه ی خدمات وانت بار فعالیت نموده و از نزدیک با مشتریان در ارتباط بوده و ماه عسل همه ی این ها آشنایی کامل با نیاز شما عزیزان است که موجب گشته همواره به بهبود کیفیت خدماتمان بپردازیم و بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

تجهیزات پیشرفته، کارکنان توانا، کیفیت کاری بالا ،قیمت های باور نکردنی تنها بخش کوچکی از ویژگی های این مجموعه می باشد. در نتیجه چنانچه مایل هستید با کیفیت ترین خدمات جابجایی وسایل را در اختیار داشته باشید همین الان با شماره تماس های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا کارکنان ما درست سر وقت در محل حاضر گردند.

تعرفه‌ وانت بار رسالت:

در مبحث قیمت گذاری جابجایی وسایل ما معیار را رضایت مشتریان خود در نظر گرفته ایم به همین خاطر تمامی قیمت ها زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل می باشد و از طرفی با دریافت حداقل ترین سود ممکن در کنار تخفیفات دوره ای ویژه تا سقف ۵۰ درصد نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.در نتیجه با انتخاب ما دیگر نگران قیمت های گزاف جابجایی وسایل نباشید چرا که تضمين بار ضمانت منصفانه بودن قیمت ها می باشد.

سریع ترین راه جابجایی وسایل:

همان طور که می دانید وانت بارها یکی از پر استفاده ترین و پر طرفدار ترین وسایل حمل و نقل وسایل در ایران محسوب می گردد چرا که نه تنها به دلیل مصرف سوخت اندک هزینه های جابجایی وسایل را به نفع مشتریان کاهش می دهد بلکه با سرعت انتقال بالای لوازم توسط وانت بار رسالت کلی در زمان شما صرفه جویی می شود در نتیجه چنانچه مایل هستید در سریع ترین ،ایمن ترین و ارزان ترین حالت ممکن وسایل خود را به مقصد برسانید همین الان با شماره تلفن های مشاورین رایگان ما که در این صفحه درج گشته تماس حاصل فرمائید.

وانت بار شعبه رسالت:

شعبه ی باربری ما در منطقه ی رسالت جزو یکی از شعبات فعال و برتر جابجایی بار در تهران می باشد که خدمات سریع و ایمن جابجایی وسایل را ارائه می دهد.بیش از ۱۰ خط تلفن برای پاسخگویی و پشتیبانی در رسالت  در اختیار شماست. به محض تماس شما با ما ، در عرض تنها ۱۵ دقیقه اتوبار و کارگران به محل مورد نظر اعزام می شوند.

 

چرا تضمین بار؟!!!

  • ۱_تعهد کاری بالا و پشتیبانی کامل تا مرحله تحویل نهایی بار
  • ۲_در اختیار داشتن کادر مجرب و پرسنل آموزش دیده خانم و آقا
  • ۳_استفاده از تجهیزات و وسائل مخصوص بسته بندی اثاثیه و انواع بار
  • ۴_یکی از بزرگترین ناوگان های خودرویی وانت بار در  با در اختیار داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف، موکت کاری شده و متعدد
  • ۵_جابجایی اصولی وسایل در حین روند اسباب کشی
  • ۶_تضمین سلامت و امنیت بار با صدور بیمه نامه معتیر باربری
  • ۷_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  • ۸_ارائه ی صفر تا صد تمامی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا

وانت بار شبانه روزی:

مجموعه‌ ی ارائه دهنده ی خدمات وانت بار در محدوده رسالت در نظر دارد جهت رفاه حال شما عزیزان و گسترش محدوده ی انتخاب بهترین زمان جهت جابجایی وسایلتان به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل خدمات جابجایی وسایل را ارائه دهد تا اگر شما زمان کافی جهت اسباب کشی ندارید بتوانید با خیال راحت و دست باز بهترین زمان را انتخاب نمایید که از هر لحاظ برای شما مناسب باشد.در نتیجه وقت را از دست ندهید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

کلام آخر:

ما یک تیم حرفه ای ارائه دهنده ی خدمات وانت بار رسالت در تهران هستیم که با برخورداری از افراد حرفه ای، تجهیزات به روز پیشرفته و خودروهای مسقف ایمن و موکت کاری شده قادر هستیم از صفر تا صد خدمات جابجایی وسایل را که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان اصولی لوازم در مقصد می شود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.هدف ما جلب رضایت شماست به همین خاطر همواره تمامی تلاش خود را جهت ارائه ی با کیفیت ترین خدمات باربری ارائه داده ایم.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱