وانت بار سیدخندان

نگران جابجایی وسایل خود هستید؟!!!

از دردسر های ناشی از جابجایی وسایل واهمه دارید؟!!

زمان کمی دارید و نمی دانید چگونه این پروسه ی سخت را پشت سر بگذارید؟!!!

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

باید خدمتتان عرض کنم که دیگر جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد چرا که مجموعه ی متخصص تضمین بار در کنار شماست تا برترین نیرو ها و تجهیزات خود را در منطقه ی سیدخندان در اختیار شما قرار دهد و سختی های یک باربری را به طور کامل از دوش شما عزیزان بردارد.تجهیزات به روز و پیشرفته، ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف و موکت کاری شده و قیمت دهی منصفانه همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها تنها بخش کوچکی از برتری های این مجموعه می باشد.در نتیجه شما می توانید با خیال راحت جابجایی وسایل خود را به ما بسپارید و نگران چند و جون ماجرا نباشید چرا که یک تیم حرفه ای تا پایان مراحل باربری در کنار شما خواهد بود.پس وقت را از دست ندهید و با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمائید.

بسته بندی حرفه ای وسایل:

در پروسه جابجایی وسایل جای هیچگونه ریسکی  وجود ندارد، به همین خاطر ما اعتقاد داریم که یکی از مهم ترین مراحل جابجایی لوازم انجام حرفه ای و اصولی بسته بندی آن ها می باشد.در همین راستا همان‌طور که می‌دانید این کار کاملا حرفه ای می باشد به همین خاطر اگر سلامت لوازم تان تا انتهای باربری برای تان اولویت دارد این پروسه سخت و اصولی را به ما بسپارید تا احتمال آسیب به لوازم تان در حین جابجایی به واسطه ی  بسته بندها ی چند لایه و محکم کارکنان ما به صفر برسد. با توجه به آنچه گفتم همین الان تلفن را بردارید و آرامش در باربری را به خود و خانواده محترم تان هدیه دهید

کارکنان حرفه ای و دوره دیده:

مدیریت وانت بار سیدخندان سعی دارد بهترین و با کیفیت ترین خدمات باربری را در اختیار اهالی این منطقه قرار دهند به همین خاطر تمام تلاش خود را به کار می گیرد که از میان برترین پرسنل کاری متعهد ترین آن ها را گلچین نماید تا ماه عسل ارایه خدماتمان برای شما کاملا رضایت بخش باشد. پرسنل ما در باربری تضمین بار علاوه بر توانمندی، در دوره های مهارت آموزی شرکت کرده و با اصول و قوانین دقیق حمل کالا، طرز بسته بندی درست و چیدمان اصولی وسایل در داخل ماشین های حمل و نقل و در محل اصلی و در مقصد  آشنا شده و خدمات با کیفیت را در کمترین و سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهند.

ارائه باربری تضمینی:

در جهت تثبیت حسن نیت و احترام به حقوق مشتریان، گروه باربری وانت بار سیدخندان بیمه نامه هایی معتبر را به کار گرفته است. بیمه نامه ها حافظ سلامت اسباب و هر گونه احتمال پیش بینی نشده در امر حمل بار است. تمامی وسایل شما، حتی سطوح و منافذ منازل چه در مبدا و مقصد شامل این بیمه نامه شده و هیچ نقطه کوری در این رابطه باقی نمی ماند.در نتیجه با خیال راحت تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

بخشی از خدمات ویژه ی وانت بار سیدخندان:

  • ۱_حمل اثاثیه و بار تضمینی به تمام نقاط تهران و حومه
  • ۲_سرعت و کیفیت بالای خدمات
  • ۳_به کار گیری پیشرفته ترین تجهیزات در صفر تا صد باربری
  • ۴_برخورداری از نیروهای آموزش دیده،اخلاق مدار ،مسئولیت پذیر و با تجربه
  • ۵_بسته بندی چند لایه ای و اصولی وسایل
  • ۶_بیمه وسایل قبل از بار زدن
  • ۷_مشاوره رایگان
  • ۸_ارایه ی بارنامه و بیمه نامه ی باربری
  • ۹_قیمت دهی منصفانه همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  • ۱۰_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته در تمام ایام هفته

سپردن کار به کاردان:

با توجه به آنچه که خدمتتان عرض کردم اگر‌ مایل هستید بی دردسر تمام مراحل باربری که شامل بسته بندی، جابجایی، بارگیری و چیدمان لوازم می شود را پشت سر بگذارید انتخاب مجموعه خدمات وانت بار سیدخندان که توسط تیم حرفه ای تضمین بار ارائه می‌گردد می‌تواند هوشمندانه ترین انتخاب برای شما عزیزان باشد. در نتیجه فقط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان مجموعه ی تضمین بار  تماس حاصل فرمائید و کار را به کاردان بسپارید تا بی دغدغه و راحت تمام مراحل باربری را به راحتی و با کم ترین هزینه و کیفت بالا پشت سر بگذارید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱