وانت بار شرق تهران

شرکت اتوبار  و باربری تضمین بار بهترین ارائه دهنده ی خدمات وانت بار شرق تهران است که با بالاترین کیفیت و نیرو های خدماتی ویژه حمل و نقل وسایل را همگام با برترین متد های روز دنیا انجام می دهد.

ارائه ی خدمات یک وانت بار شرق تهران تنها بخشی از خدمات ارزنده ی تضمین بار می باشد.شرکت تضمین بار با داشتن تجربه، دانش و آشنایی کامل با تمامی مناطق شرق تهران می تواند به صورت شبانه روزی بهترین وانت بار شرق تهران را خدمت تمامی مشتریان عزیز خود ارائه دهد، برای تیم تخصصی ما فرقی نمی کند در کدام بخش از تهران باشید چه خدمات وانت بار شرق باشد چه نقاط دیگر تهران ما آماده ایم تا بهترین خدمات را با پوشش سراسری و بیست و چهار ساعته خدمتتان ارائه دهیم.

شماره تماس با ما :

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

مناطق تهران به پنج دسته که شامل:شرق،غرب، شمال ،جنوب و مرکز می باشد تقسیم می شود و تضمین بار خدمات برتر یک نیسان بار و وانت بار را در این نقاط با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

محله هایی که شامل وانت بار شرق تهران می شوند عبارتند از:تهران نو،پیروزی، وحیدیه، کالاد، شمس آباد،تهرانپارس،نارمک،شهرک امید،حکیمیه، نیروی هوایی،نظام آباد، مجیدیه،حشمتیه، بزرگ راه شهید قاسم سلیمانی،ساقدوش، هروی، هنگام،دلاوران،سراچ،استخر،امام حسین، افسریه،دماوند،لویزان ،نظام آباد.

مناطق سیزده، چهارده، پانزده، چهار و هشت در شرق تهران قرار دارند و مناطق سه،هفت و دوازده متمایل به شرق تهران هستند و شرکت تضمین بار خدمات وانت بار شرق تهران را با بالترین کیفیت در این مناطق ارائه می دهد.

به سبب بافت متراکم تر شرق تهران نسبت به شمال و غرب  خدمات رسانی یک وانت بار شرق تهران نیازمند تجربه ی کافی می باشد.

اگر شما هم قصد جا به جایی از یکی از مناطق شرق تهران را دارید و می خواهید در حداقل ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت ها یک باربری ویژه را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما یک وانت بار شرق تهران است که توسط شرکت تضمین بار ارائه می شود.

ما با سال ها تجربه در زمینه ارائه ی خدمات یک وانت بار شرق تهران به خوبی با نیاز های مشتری های خود آشنا هسیتم و می دانیم با توجه به زندگی پر مشغله و هم چنین پر هزینه ی شهری چه مواردی برایشان در امر یک وانت بار شرق تهران اهیمت دارد که این موارد شامل هزینه های یک وانت بار شرق تهران،زمان صرف شده در یک باربری با توجه به مشغله های فروان افردا و از هم مهم تر کیفیت خدمات رسانی یک وانت بار شرق تهران می باشد،و ما با اگاهی از این موارد در تلاشیم تا آنچه را که مشتری از ما می خواهد برایشان در این مجموعه محیا کنیم.

شرکت تضمین بار یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات یک وانت بار شرق تهران می باشد پس در نتیجه اگر وسایلتان برای جا به جایی کم است و هزینه های یک حمل و نقل نیز برایتان اهیمت دارد پیشنهاد ما به شما یک وانت بار شرق تهران است که توسط حرفه ای ترین شرکت ارائه می شود.

ویژگی های استفاده از خدمات یک وانت بار شرق تهران

با توجه به آمار وانت بار ها بیشترین طرفدار را بین وسایل حمل و نقل داشته یکی از مواردی که باعث شده وانت بار ها بیشتر در امر جا به جایی انتخاب شوند سرعت بالا و راحتی حمل و نقل وسایل با ان هاست از دیگر موارد مهم و تاثیر گذار می توان به مصرف سوخت کم تر و متقابلا کاهش هزینه های یک باربری اشاره کرد ‌.وانت بار ها هم چنین به راحتی در دسترس هستند و شما هر تعداد که نیاز داشته باشید می توانید از وانت بار شرق تهران در شرکت تضمین بار سفارش دهید .وانت بار ها بسیار مناسب حمل وسایل آشپزخانه می باشد و از دیگر نکات که پیشتر عنوان کردم این است که اگر وسایل کمی برای جا به جایی دارید بهترین گزینه برای شما انتخاب یک وانت بار شرق تهران است.فقط کافی است با همکاران من در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمائید تا هر آنچه را که می خواهید بسیار راحت در اختیار داشته باشید.

چرا باید از خدمات شرکت های باربری استفاده کنیم؟!

شاید شما هم جزو کسانی هستید که فکر می کنید بهتر است خدمات اسباب کشی را خودتان تنهایی و یا به کمک دوستان و آشنایان انجام دهید اما بهتر است بگویم همیشه کار را به کار دان بسپارید زیرا این گونه دیگر نگران جابه جایی وسایل و یا اسیب دیدن ان ها طی جا به جایی نیستید زیرا اگر وسایل را اصولی جابه جا نکنید و ان ها طی حمل و نقل اسیب ببینند شما متحمل پرداخت هزینه های گزاف خرید مجدد ان وسیله می شوید و همان طور که خوب می دانید اگر بلند کردن وسایل را نادرست انجام دهید خسارت های جبران ناپذیری را به ستون فقرات و پاهای خود وارد کرده اید پس بهتر است برای جلوگیری از تمام خسارت های مالی و جانی حمل و‌ ‌نقل یک وانت بار شرق تهران را به ما در شرکت تضمین بار بسپارید و مطمئن باشید از صفر تا صد کار که شامل بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان وسایل هست را ما برایتان بدون هیچ گونه عیب و نقصی انجام می دهیم و شما دیگر لازم نیست نگران خسارت های احتمالی در یک وانت بار شرق تهران باشید چرا که تضمین بار ضمانت تمام وسایل شماست.

ویژگی ها برتر یک وانت بار شرق تهران در شرکت تضمین بار به شرح زیر است.

 • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل:ما در هر ساعتی از شبانه روز که مایل باشید برای ارائه خدمات یک وانت بار شرق تهران اماده هستیم فقط کافی است با ما تماس حاصل فرمائید حتی اگر شما بخواهید همکاران من با داشتن سال ها تجربه و شناخت مناطق مختلف شرق تهران و هم چنین آگاهی از ساعت های پر ترافیک می توانند شما را در انتخاب زمان مناسب برای یک وانت بار شرق تهران راهنمایی کنند تا حمل و نقل وسایلتان در حداقل ترین زمان ممکن صورت گیرد و از هر گونه اتلاف وقت شما عزیزان جلوگیری گردد.
 • ۲_ دارای نیرو های کار آزموده، توانا ،اخلاق مدار و مسئولیت پذیر در امر جا به جایی وسایل در یک وانت بار شرق تهران:در شرکت درخشان تضمین بار تمام نیرو های خدماتی از جمله بخش جابه جایی وسایل با دقت فراوان انتخاب شده اند تا بهترین خدمات را برای شما به ارمغان آورند.ان ها با نهایت صبر و حوصله و هم چنین دقت فروان سعی در جا به جایی وسایل شما نموده و مانع هر گونه خسارت به ان ها می شوند. بی شک بر خورداری از پرسنلی حرفه ای بوده که ما را تبدیل به برترین شرکت ارائه دهنده یک وانت بار شرق تهران ساخته.
 • ۳_بسته بندی ویژه همگام با برترین متد های روز دنیا:ما در شرکت تضمین بار تمام وسایل شما را چه بزرگ یا کوچک، سبک یا سنگین  متناسب با نوع ان ها بسته بندی می کنیم تا از هر گونه خسارت احتمالی به وسایلتان جلوگیری شود .در این مجموعه هر آنچه برای یک بسته بندی حرفه ای نیاز است را همراه خود داریم همچون،چسب اسکات پهن،کیسه های مخصوص حباب دار،ساک های مخصوص،سلفون، کارتون های مقاوم و ۵ لایه،ویکوم های ۹۰ متری و ۲۰ متری ،فوم ضربه گیر،کارتون های رگال دار،
 • لایف پک، ساک های حاوی پشم شیشه و زیب دار جهت حمل رخت خواب ها،روزنامه باطله و غیره.
 • ۴_ماشین های حمل و نقل ایمن و کاملا سالم:وسایل حمل و ونقلی ما همه سالم وایمن هستند ،هم چنین کف ان ها با موکت پوشیده شده تا اسیبی به وسایل حین جا به جایی وارد نشود و پتو نیز بین وسایل قرار می دهیم تا در حین حمل و نقل وسایل بهم برخورد نکنند تا شما یک وانت بار شرق تهران را با بهترین وسیله های نقلیه ی مسقف و موکت کاری شده تجربه کنید.
 • ۵_برخورداری از رانندگان حرفه ای و راه بلد:رانندگان ما برای ارائه خدمات یک وانت بار شرق تهران بهترین روش ها را به کار می گیرند، ان ها تمام پستی ،بلندی و چاله های مسیر را می شناسند و در دام هیچ دست اندازی نمی افتاند تا وسایل شما را کاملا سالم به مقصد مورد نظرتان برسانند یکی از ویژگی های مهم رانندگان یک وانت بار شرق تهران این است که ان ها طی مسیر چند بار وسایل شما را چک می کنند که از سالم و محکم بودن وسایل در جای خود اطمینان حاصل کنند‌.
 • ۶_قیمت دهی منصفانه بدون صحبت مجدد بر سر قیمت:همیشه قیمت های اندک شرکت تضمین بار در کنار خدمات بی نظیرش  توجه همگان را به خود جلب کرده آنچه ما در مبحث قیمت گذاری خدمات یک وانت بار شرق تهران در الویت قرار می دهیم رضایت مشتری عزیزمان است.
 • ۷_ارایه بیمه نامه و بار نامه ی دولتی:شرکت تضمین بار تمام خدمات یک وانت بار شرق تهران را همراه بیمه خدمتتان ارائه می دهد تا دیگر خیال شما از بابت تمام جوانب راحت باشد، بی شک اعتماد به ما در امر جا به جایی وسایل شما را خشنود می سازد.
 • ۸_خدمات رسانی ویژه شرکت تضمین بار به سالمندان
 • ۹_بازدید از محل جا به جایی  وسایل به وسیله کارشناسان حرفه ای:همکاران من قبل از انجام هر گونه جا به جایی از محل مورد نظر بازدید به عمل می اورند تا یک دید کلی از میزان و نحوه ی بسته بندی وسایل کسب کنند تا بتوانند شما را در امر انتخاب نوع و تعداد وسیله ی نقیله مناسب،متناسب با وسایلتان یاری سازند.
 • ۱۰_برخورداری از برترین نیرو های آموزش دیده به منظور چیدمان وسایل:نیرو های ما در کنار شماست تا مطابق با برترین متد های دکوراسیون و صد البته متناسب با سلیقه ی شما آنچه را که می خواهید برای شما به مرحله ی ظهور برسانند.

قیمت های تمام شده ی یک وانت بار شرق تهران در شرکت تضمین بار چه میزان است؟!

همان طور که پیش تر نیز اشاره ی جزئی به این مبحث کردم باید مجدد خدمتتان عارض شوم شرکت تضمین بار خدمات یک وانت بار شرق تهران را با کم ترین هزینه بدون افت کیفیت خدمتتان ارائه می دهد. همیشه مبحث قیمت گذاری یک وانت بار شرق تهران تخصص و تجربه ی زیادی را لازم داشته اما ما با توجه به شناخت مشتری خود همیشه بهترین قیمت گذاری ها را در این زمینه داشته ایم‌.

در امر قیمت گذاری همیشه عواملی تاثیر گذار بوده که من چندی از ان ها را مختصر برایتان توضیح می دهم تا شما بتوانید با شناخت ان ها هزینه های یک وانت بار شرق تهران را کاهش دهید.

موارد تاثیر گذار در قیمت های یک باربری:

 1. ۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل که بر حسب تن محاسبه می شود. تناژ بار یکی از مهم ترین عواملی است که در مبحث قیمت ها تاثیر می گذارد.
 2. ۲_تعداد نیرو های در خواستی شما نیز در قیمت های یک وانت بار شرق تهران تاثیر گذار است.
 3. ۳_تعداد و نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی شما.
 4. ۴_تعداد طبقات موجود در ساختمان .
 5. ۵_فاصله ی بین مبدا تا مقصد مورد نظرتان
 6. ۶_میزان سوخت مصرفی
 7. ۷_بسته بندی ویژه محصولات که هر وسیله ای متناسب با خود بسته بندی مناسبی دارد.
 8. ۸_اخرین موردی نیز که در مبحث قیمت گذاری ها باید توجه شود بارنامه و بیمه نامه ی یک باربری است.

با توجه به آنچه گفته شد اگر هنوز سوالی برایتان باقی مانده و یا می خواهید از قیمت های دقیق یک وانت بار شرق تهران اگاه شوید فقط کافی است با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا ان ها بتوانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند و پاسخ تمام سوالاتتان را در اختیارتان قرار دهند.

اهمیت بسته بندی وسایل:

شاید با خود بگویید که کنار گذاشتن هزینه جهت بسته بندی وسایل در یک وانت بار شرق تهران کار بیهوده ای است اما این طور نیست کافی است با من همراه شوید تا چندی از ویژگی های پک های بسته بندی را خدمتتان عرض ‌کنم.یکی از مهم ترین ویژگی های بسته بندی حرفه ای جلوگیری از اسیب دیدن وسایلتان است اگر شما هزینه ای اندک را صرف بسته بندی نکنید و وسایلتان در حین جا به جایی ضربه ببیند ان وقت متحمل هزینه های گزاف خرید مجدد ان وسیله می شود،از دیگر مزایای بسته بندی وسایل این است که باعث می شود لوازمتان جای کم تری را اشغال کنند و شما دیگر مجبور نشوید چند ماشین حمل و نقل جهت جا به جایی وسایلتان شفارش دهید و همین طور بسته بندی و طبقه بندی حرفه ای وسایل باعث می شود در پایان جا به جایی سر در گم نشوید و به راحتی تمام وسایل منظم در اختیارتان باشد.پس با یک دو،دو تا چهار تایی ساده متوجه می شوید که تا چه حد بسته بندی وسایل می تواند در امر جا به جایی وسایل در یک وانت بار شرق تهران به نفع شما باشد.

خدمات رسانی ویژه به سالمندان عزیز:شرکت تضمین بار در محدوده ی شرق تهران همیشه بهترین خدمات یک وانت بار شرق تهران را در خدمت سالمندان عزیز قرار داده .همان طور که بر همگان روشن و واضح است امکان دارد اسباب کشی و جا به جایی وسایل برای سالمندان عزیز امری سخت و دشوار باشد ما در شرکت تضمین بار از زمان  شروع فعالیت تا به امروز با نهایت صبر و حوصله آنچه را که در توان داشتیم برای این عزیزان با بالاترین کیفیت انجام داده ایم و درصفر تا صد خدمات باربری که شامل حمل و نقل ،بسته بندی و چیدمان است در کنارشان بوده ایم و آنچه که برای ان ها دشوار بود را به راحتی در اختیارشان قرار داده ایم.پس اگر شما هم جزو سالمندان و سرمایه های عزیز این مملکت هستید در انتخاب شرکت تضمین برای ارائه خدمات یک وانت بار شرق تهران شک نکنید و همین الان با ما در مجموعه ی بزرگ شرکت تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا شما را در این امر همراهی کنیم.

سخن اخر

در اخر بهتر است بگویم که تمام این ویژگی های ممتاز از قبیل،پرسنل مجرب،مدیریتی توانا،هزینه های اندک حمل و نقل،خدمات رسانی بیست و چهار ساعته،بسته بندی ویژه وسایل، خدمات یک وانت بار شرق تهران همه و همه در شرکت تضمین بار برای شما مشتریان عزیز محیاست فقط کافی است با همکاران من در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمائید و خدمات یک وانت بار شرق تهران را از ما بخواهید، مطمئن هستیم یک بار همراهی با ما در این مجموعه ی بزرگ شما را به مشتری های دائمی ما تبدیل می کند زیرا ما به آنچه در اختیارتان قرار می دهیم ایمان داریم.

شماره تماس با ما :

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱