وانت بار شهرآرا

آیا به زودی قصد جابجایی وسایل خود را دارید و نمی دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید؟!!

نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی هستید؟!!!

باید خدمتتان عرض کنم که جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که یک تیم حرفه ای با سال ها تجربه در زمینه ی جابجایی هر گونه اسباب و اثاثیه ای در کنار شماست تا از ابتدایی ترین مراحل باربری که بسته بندی می شود تا انتهایی ترین مرحله یعنی چیدمان اصولی لوازم در مقصد کنار شمد عزیزان باشد.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

ما با ارائه ی خدمات وانت بار شهرآرا در سراسر تهران با قیمت های منصفانه و کیفیت کاری بالا توانسته ایم رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را جلب نماییم.در نتیجه اگر وقت کمی دارید و مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمامی مراحل باربری را پشت سر بگذارید همین الان با شماره های مشاورین ما که در  این صفحه درج گشته به صورت رایگان در هر ساعتی از شبانه روز که مایل بودید تماس حاصل فرمائید .

معرفی وانت بار شهرآرا:

وانت بار شهرآرا خدمتی دیگر از مجموعه ی درخشان تضمین بار می باشد.تضمین بار نامی آشنا در زمینه ی جابجایی هر گونه وسلیه ای با سال ها تجربه از هم اکنون در کنار شماست تا صفر تا صد خدمات جابجایی وسایل را برایتان با کیفیت بالا ارائه دهد .مجموعه ی تضمین بار دارای شعبات فعال در سراسر تهران می باشد که بزرگ ترین و مجهز ترین آن ها در شهرآرا واقع شده است که بهترین کارکنان را در خود جای داده.در نتیجه اگر مایل هستید با کیفیت ترین خدمات جابجایی وسایل در منطقه شهرآرا را تجربه نمایید همین الان با ما تماس حاصل فرمائید.

ارزان ترین وانت بار:

وانت بار شهرآرا به عنوان یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار در تهران دسته بندی می گردد.

قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل

دریافت حداقل ترین سود ممکن

تخفیفات دوره ای ویژه تا سقف ۵۰ درصد

همگی موجب شده منصفانه ترین قیمت ها بدون افزايش قیمت تا انتهای باربری در اختیار تمامی مشتریان عزیز قرار بگیرد .تضمین قیمت و تضمين کیفیت را تنها از تضمین بار بخواهید.

 

ارائه ی بیمه نامه رسمی:

ما به کیفیت کاری خود ایمان داریم به همین خاطر تمامی مراحل خدمات وانت بار شهرآرا را همراه بیمه و ضمانت ارائه می دهیم تا خیال شما به طور کامل از سلامت وسایلتان تا انتهای باربری راحت باشد.در نتیجه اگر مایل هستید یک جابجایی وسایل ایمن،ارزان،مطمئن ،با کیفیت و بی دردسر را پشت سر بگذارید همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

پرسنل خدمت گذار:

یکی از ویژگی‌های بارز و ممتاز مجموعه ارائه دهنده وانت بار برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای می باشد که از حس مسئولیت پذیری بالایی برخوردار هستند و شما با انتخاب تضمین بار کارکنان مجرب، توانا، اخلاق‌ مدار و با‌تجربه را در اختیار خواهید داشت .انتخاب پرسنل در مجموعه تضمین بار یک مرحله حساس به حساب می‌آید به همین خاطر مدیریت این مجموعه با وسواس و دقت بالا تمامی کارکنان خود را انتخاب می نماید تا ماه عسل این دقت و پیگیری خدمتی نوین و برتر باشد که در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

حرفه ای ترین وانت بار:

مجموعه ی تضمین بار جزو یکی از مجهز ترین، با تجربه ترین و بزرگ ترین اتوبار های تهران دسته بندی می گردد که با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته که شامل ،لایف پک ها،کارتن های رگال دار،کارتن های مقاوم ۵ لایه، کیسه های مخصوص حباب دار، چسب اسکات پهن،پتو ،موکت ،روزنامه باطله، فوم ضربه گیر، وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، سلفون،ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه و…. می شود قادر می باشد وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و آماده ی ارسال نماید.در نتیجه اگر به دنبال تجربه ی ایمنی بالا در جابجایی لوازم خود هستید با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

جمع بندی نهایی:

دیگر پشت سر گذاشتن یک جابجایی وسایل ایمن ،ارزان و مطمئن دور از خیال نیست چرا که ما با سال ها تجربه در کنار شما هستیم تا تمام آنچه را که از یک باربری و وانت بار می خواهید با بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم.فقط‌ کافیست همین الان تلفن را بردارید و با مجموعه‌ ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا بعد از مشاهده ی کیفیت کاری بالا به مشتری دائمی ما تبدیل شوید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱