وانت بار صادقیه

اگر می خواهید با برترین شرکت ارائه دهنده ی وانت بار صادقیه آشنا شوید تا انتهای مقاله با من همراه شوید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

ایا قصد جا به جایی وسایل خود را دارید و تا به حال نتوانسته اید شرکت معتبر جهت ارائه ی خدمات وانت بار صادقیه را بیابید که بهترین خدمات را ارائه دهد دیگر نگران نباشید چرا که پیشنهاد ما به شما شرکت تضمین بار است که یکی از طلایه دار ها در زمینه ی ارائه ی بهترین خدمات وانت بار صادقیه می باشد،شرکت تضمین بار به خوبی می داند که قیمت یک باربری ،کیفیت و هم چنین جلو گیری از هر گونه اتلاف وقت در جا به جایی وسایل تا چه حد برای مشتریان عزیز اهمیت دارد به همین دلیل وانت بار صادقیه را با بالا ترین کیفیت،نیرو های خدماتی برتر،وسایل حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده،همراه نازل ترین قیمت ها در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه می دهد.وانت بار ها یکی از پر طرفدار ترین وسایل نقلیه جهت ارائه خدمات حمل و نقل وسایل می باشند چرا که هزینه های یک باربری را با مصرف سوخت اندک کاهش می دهند و در اصرع وقت به هر تعداد که بخواهید در دسترس شما هستند پس اگر وسایلتان اندک است یا قصد جا به جایی  وسایل آشپزخانه را دارید انتخاب وانت بار صادقیه که توسط تضمین بار ارائه می شود بهترین گزینه می باشد.

شرکت تضمین بار با برترین پرسنل و مدیریتی توانا تضمین تمام آنچه شما از یک باربری ایمن می خواهید می باشد فقط کافی است با همکاران من تماس حاصل فرمایید تا آنچه را که برای شما سخت است را بسیار راحت در اختیارتان قرار دهند.

اگر شما هم می خواهید بیشتر با شرکت ارائه دهنده ی خدمات وانت بار صادقیه آشنا شوید با من همراه باشید.

ویژگی های ممتاز و برتر شرکت تضمین بار:

  • ۱_برخورداری از نیرو های کاربلد،توانا و آموزش دیده در زمینه ی جا به جایی وسایل. تمام نیرو های ما در یک وانت بار صادقیه با دقت فراوان گلچین شده اند تا بتوانند بهترین ها را برای شما به ارمغان آورند و از هر گونه اسیب احتمالی به وسایلتان حین جا به جایی جلوگیری نمایند.
  • ۲_ارائه ی خدمات رسانی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل.ما در هر ساعتی از شبانه روز که باشد برای امر خدمت گذاری آماده می باشیم پس دیگر نگران جا به جایی وسایلتان در هیچ ساعتی نباشید چرا که ما خدمات وانت بار صادقیه را در هر زمانی که مایل باشید خدمت شما ارائه می دهیم.
  • ۳_ارایه ی برترین خدمات بسته بندی در یک وانت بار صادقیه
  • ۴_برخورداری از برترین نیروها در زمینه ی چیدمان وسایل.
  • ۵_برخورداری از رانندگان راه بلد و با تجربه که طی مسیر چندین بار وسایل شما را در یک وانت بار صادقیه چک می نمایند تا از سالم و محکم بودن وسایل در جای خود اطمینان حاصل نمایند.
  • ۶_ارایه ی بار نامه، بیمه نامه و فاکتور رسمی باربری
  • ۷_بر خورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده جهت جلوگیری از آسیب به وسایلتان در حین جا به جایی در یک وانت بار صادقیه.
  • ۸_برخورادی از تمامی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی حرفه ای و جا به جایی وسایل که شامل، وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری،فوم ضربه گیر، کارتون های مقاوم ۵ لایه،سلفون،کارتون های رگال دار،چسب اسکات پهن ،کیسه های مخصوص حباب دار،طناب،پتو ،موکت، ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه و غیره.

قیمت های تمام شده ی یک وانت بار صادقیه

در مبحث قیمت گذاری یک وانت بار صادقیه باید بگویم که شرکت تضمین بار تمام توجه خود را معطوف به مشتری کرده و تمام قیمت های یک باربری را زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل تنظیم کرده است ،اگر می خواهید از قیمت ها و روند کاری ما آگاه شوید کافی است با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا آن ها بتوانند شما را در تمام زمینه های یک باربری یاری نمایند.

با توجه به آنچه که خدمت شما عزیزان ذکر کردم اگر به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده ی وانت بار صادقیه می باشید قطع به یقین شرکت تضمین بار بهترین انتخاب است بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان شرکت ارائه دهنده ی خدمات برتر یک وانت بار صادقیه ، شما را به مشتری های دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل می نماید.

وانت بار صادقیه

این وانت بار بهترین خدمات خود را با در اختیار داشتن کادری مجرب و کاربلد و همچنین خودروهای مناسب باربری و حمل اثاثیه اعم از  وانت و نیسان های مسقف و موکت کاری شده  با قیمت پایین به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.
تمامی خودروهای های این وانت بار مجهز به پتو و ضربه گیر هستند تا از ضربه ها و آسیب های احتمالی به بار جلوگیری شود.
تضمین بار متخصص در جابجایی انواع کالا و بارها و حمل انواع وسایل شکستنی و حساس
همراه با یک بسته بندی حرفه ای و پیشرفته توسط گروه اجرایی کاربلد و متخصص و همچنین
بکار گیری روش های جدید و کاملا پیشرفته به صورت شبانه روزی همراه با مشاوره رایگان توسط متخصین دوره دیده ، آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

 

حمل انواع لوازم سنگین و سبک خود را مانند:
بوفه ، انواع مبلمان ، کامپیوتر ، پیانو ، گاوصندوق ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و …
به وانت بار ما بسپارید تا یک خاطره شیرین از اسباب کشی با ما را تجربه کنید.
این شرکت دارای کادری مجرب و کاربلد جهت انجام اثاث کشی می باشد .
به ما اعتماد کنید و با ما در ارتباط باشید.چنانچه پرسشی دارید می توانید تلفنی از ما راهنمایی بگیرید . مشاوره به صورت رایگان ارائه می شود.

استفاده از وانت بار کار اسباب کشی و حمل بارهای سنگین و سبک شما را راحت تر می نماید.

با کرایه وانت ، هزینه کمتری پرداخت می نمایید و چنانچه مسیر طولانی برای جابجایی نداشته

باشید از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه می باشد.

وانت بار صادقیه

فقط کافیست که یک بار به تضمین بار اعتماد نمایید 

اعتماد شما مشتریان سرمایه کار ما است.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱