وانت بار طرشت

با یک پیشنهاد ویژه، ارزان، ایمن و مطمئن در کنار شما ایم تا بتوانید یک تحول اساسی در زمینه ی حمل و نقل لوازم خود ایجاد نمایید و دیگر دردسر های احتمالی جا به جایی وسایل را تجربه نکنید .اگر در منطقه ی طرشت تهران ساکت هستید و قصد جا به جایی وسایل خود را دارید وانت بار طرشت که توسط تیم تخصصی تضمین بار ارائه می گردد بهترین گزینه برای شماست.هر وسیله ای را که مایل باشید اعم از لوازم ادرات، جهزیه ی عروس، لوازم شرکت ها،مدارس،منازل  و … را برای شما به بهترین شکل ممکن تا مقصد مورد نظرتان جا به جا می نمایمم .ارائه ی برترین خدمات و ویژه ترین بسته بندی ها در زمینه ی وانت بار طرشت و یا هر منطقه ی دیگری از تهران و حومه الویت اول شرکت تضمین بار می باشد در نتیجه اگر به دنبال آسایش و راحتی در زمینه ی جا به جایی وسایل خود می باشید وانت بار طرشت بهترین گزینه برای شما می باشد فقط کافی است با مشاورین رایگان ما در اوتوبار تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برترین خدمات وانت بار طرشت را در اختیارتان قرار دهیم در نتیجه اگر مایل هستید بیشتر با خدمات ویژه ی ارائه شده توسط شرکت برتر تضمین بار آشنا شوید تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

مراحل ارائه ی وانت بار طرشت:

۱_ در مرحله اول بعد از تماس شما با مشاورین رایگان ما تمام مراحل کاری این مجموعه و قیمت ها و در واقع روند کاری در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

۲_ در مرحله دوم اگر شما به تیم تخصصی تضمین بار  اطمینان کنید یک قرارداد بین شما و شرکت بسته می شود و بعد از آن تمام مراحل باربری برعهده شرکت تضمین بار قرار می گیرد.

۳_ پس از عقد قرارداد کادر مجرب شرکت ارائه دهنده وانت بار طرشت در محل حاضر می‌شوند و بعد از بررسی های نهایی و به دست آوردن یک دید کلی از میزان وسایل و نحوه بسته بندی آن ها شروع به کار می نمایند‌.

۴_ در مرحله ی چهارم که یکی از مهم ترین مراحل باربری وسایل می باشد کارکنان مجرب تضمین بار با برخورداری از تمامی تجهیزات لازم جهت بسته بندی وسایل، لوازم شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و آماده ی ارسال می نمایند.

۵_ مرحله پنجم نوبت به بارگیری وسایل می رسند که مرحله بسیار مهم است زیرا اگر وسایل شما به خوبی بسته   و بارگیری شوند جای کمتری را اشغال می‌نمایند و شما دیگر لازم نیست که هزینه های گزافی جهت سفارش وسایل نقلیه متعدد یا بزرگ و یا با مصرف سوخت بیشتر سفارش دهید و در نتیجه وانت بار طرشت می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

۶_ مرحله نهایی بعد از به مقصد رسیدن بار توسط بهترین رانندگان مجرب که با مسیر آشنایی کامل دارند چیدمان وسایل به بهترین شکل ممکن می باشد کارکنان ما بهترین دوره های آموزشی را در این زمینه گذرانده اند و سعی می نمایند وسایل شما را به بهترین شکل و متناسب با سلیقه شما چیدمان نمایند تا ماه عسل یک وانت بار طرشت برای شما رضایت بخش باشد.

ارائه ی وانت بار طرشت به صورت بیست و چهار ساعته:

دیگر نگران جا به جایی وسایل خود در روز و یا ساعت خاصی که مورد نظرتان است نباشید چرا که ما خدمات وانت بار طرشت را به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل خدمت تمام مشتریان خود ارائه می دهیم.

قیمت های وانت بار طرشت به چه صورت است!!!

در زمینه  ی قیمت دهی نیز شرکت تضمین بار همیشه جانب انصاف را رعایت کرده و سعی نموده بهترین ،ایمن ترین و سریع ترین خدمات را در کنار کادر مجرب و کارآزموده ،وسایل حمل و نقل ایمن ،مسقف و موکت کاری شده و از همه مهم تر قیمت های نازل را در زمینه ی وانت بار طرشت در اختیار تمام مشتریان خود قرار دهد .

جمع بندی کلی:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم اگر شما هم مایل هستید موارد زیر را که به طور خلاصه عنوان می نمایم در زمینه ی باربری در اختیار داشته باشید وانت بار طرشت که توسط شرکت تضمین بار ارائه می گردد بهترین گزینه برای شماست پس وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید تا به مشتری دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل شوید .

  • ۱_خدمات رسانی همه روزه و همه ساعته
  • ۲_وسایل نقیله ی ایمن،موکت کاری شده و مسقف
  • ۳_کادر مجرب،مسئولیت پذیر، کار دان و اخلاق  مدار
  • ۴_قیمت دهی اندک در قبال خدمات با کیفیت
  • ۵_ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا انتهای خدمات وانت بار طرشت
  • ۶_ارایه بسته بندی های ویژه
  • ۷_ارایه ی بار نامه و بیمه نامه

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

وانت بار طرشت

شرکت باربری تضمین بار دارای کادری مجرب و ماشین های مناسب مسقف و موکت کاری شده و همچنین مجهز به پتو و ضربه گیر می باشد که از بروز خسارت و آسیب های احتمالی به بار و اثاثیهشما جلوگیری می کند.

سرویس وانت بار برای حمل بار به شهرستان و شهرهای استان تهران از ویژگی های شرکت تضمین بار است. وانت بار آماده است تا با تمام امکانات و تجهیزات عالی و با کیفیت خود بار و اثاث با حجم کم و زیاد شما عزیزان را با تضمین و با پایین ترین قیمت در سراسر شهر و شهرستان ها جابجا کند. معمولا قیمت وانت بار بسیار مناسب تر است و ارزش دارد که حمل بار با وانت را برگزینید. اگر قصد حمل بار به شهرستانی در نزدیکی خود را دارید راحت تر است که از وانت استفاده کنید. این وانت بار بهترین خدمات خود را به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل به شما مشتریان محترم ارائه می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به اثاث کشی با وانت بار داشتید بتوانید جابجا شوید. با خیالی راحت و آسوده با ما تماس بگیرید و از مشاوره با کارشناسان دوره دیده ما استفاده کنید تا بهترین سرویس را انتخاب کنید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

حمل و نقل وسایل و خرده بار مربوط به جهیزیه یا منزل شما به همراه بیمه نامه و بارنامه قانونی که این ضمانت را به صاحبان اثاثیه می دهد توسط وانت بار  از منطقه طرشت انجام میشود.بدون کوچک ترین نگرانی و بدون کوچک ترین شکستگی وسایل به مقصد مورد نظر می رسند. همچنین اگر در مسیر یا در حین بارچینی بار پشت ماشین های حمل و نقل دچار ضربه ای شد و آسیب دید شرکت ما هزینه کامل را پرداخت می کند .

وانت بار طرشت

فقط کافیست که یک بار به تضمین بار اعتماد نمایید 

اعتماد شما سرمایه کار ما است.