وانت بار علم‌‌ و صنعت

این برای کسی پوشیده نیست که جابجایی اثاثیه خانه و یا اسباب کشی یک اقدام استرس زا می باشدو اتوبار تضمین بار دقیقا  در همین نقطه  جهت کمک به مدیریت استرس جابجایی اثاثیه منزل و یا محل کار شما عزیزان حاضر می شود.مجموعه ی تضمین بار یکی از اتوبار های مجهز و پیشرفته در سطح تهران می باشد که قادر است برترین خدمات را در زمینه ی باربری و جابجایی وسایل در اختیارتان قرار دهند. در نتیجه چنانجه در منطقه ی علم و صنعت تهران ساکن هستید به شما پیشنهاد می نمایم  خدمات وانت بار علم و صنعت که توسط مجموعه ی تضمین بار ارائه می گردد را انتخاب نمایید بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان شرکت ارائه دهنده ی خدمات باربری موجب می گردد به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل شوید چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم ایمان داریم.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

۲۴ ساعت کل هفته:

ما جهت افزایش رضایت خاطر شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل کنار شما هستیم تا با خیال راحت بتوانید بهترین زمان را جهت جابجایی لوازم خود انتخاب نمایید و نگران هیچ چیز نباشید چرا که یک تیم حرفه ای در کنار شماست تا در تمام مراحل باربری همراهیتان کند و دردسرهای جابجایی لوازم را از دوش شما بردارد .در نتیجه چنانچه مایل هستید برترین ها را در زمینه جابجایی لوازم در اختیار داشته باشیم با شماره های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

حمل اثاثیه منزل با تضمین بار:

تضمین بار به همراه تیم تخصصی خود قادر می باشد هرگونه وسیله ای اعم از لوازم ادارات ،شرکت ها، منازل، کارخانه‌ ها ،مدارس ،جهیزیه عروس،و …. را  با بهترین کیفیت برای شما به مقصد مورد نظر برساند. در نتیجه جهت تجربه یک وانت بار علم و صنعت با کیفیت فقط کافیست تضمین  بار را برای یک بار انتخاب نمایید تا متوجه شوید که این مجموعه برترین ها را در زمینه‌ ی باربری در اختیارتان قرار می دهد.تنها سرمایه ی ما اعتماد شماست و به همین خاطر همواره در تلاشیم تا برترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم‌.

ویژگی وانت بارها:

در مبحث جابجایی لوازم و انتخاب وسیله نقلیه انتخاب وانت بار ها می تواند یک  گزینه ی کاملاً مناسب باشد ،چرا که وانت بارها از دیرباز تاکنون جزو یکی از پر استفاده ترین و برترین وسایل نقلیه بار در سطح ایران محسوب می‌گردند ،زیزا سرعت جابجایی لوازم با وانت بارها بالاست و از طرف دیگر با مصرف سوخت کمی که دارند هزینه‌ های جابجایی لوازم را به نفع مشتری های عزیز کاهش می دهند در نتیجه چنانچه شما نیز مایل هستید یک جابجایی لوازم سریع و مقرون به صرفه را پشت سر بگذارید وانت بار علم و صنعت یک گزینه کاملاً هوشمندانه برای شما عزیزان می باشد.

ارزان ترین باربری علم و صنعت:

شرکت تضمین بار یکی از منصف ترین بار بری های ارائه دهنده ی خدمات باربری  می باشد،  چرا که با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل همراه بیست درصد تخفیف ویژه یکی از برترین شرکت ها در سطح تهران دسته بندی می گردد که نازل ترین قیمت ها را جهت جابجایی وسایل ارائه می دهد.در نتیجه شما با انتخاب تضمین بار  لازم نیست دیگر نگران قیمت ها باشید چرا که با یک تماس برترین خدمات باربری را در کنار نازل ترین قیمت ها دریافت خواهید نمود.

چرا تضمین بار؟!

  • ۱_ارائه ی خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی ایام تعطیل
  • ۲_بر خورداری از مشاورین با تجربه در زمینه ی باربری.
  • ۳_حمل هر گونه وسیله ای با بالاترین امنیت
  • ۴_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  • ۵_برخورداری از پرسنل توانا،آموزش دیده،اخلاق مدار و کار بلد
  • ۶_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری
  • ۷_خدمات رسانی سریع و بدون اتلاف وقت
  • ۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف و موکت کاری شده
  • ۹_ارائه ی خدمات وی آی پی به درخواست مشتریان عزیز
  • ۱۰_ارائه ی ویژه ترین خدمات بسته بندی همگام با برترین متد روز اروپا

کلام آخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم وانت بار علم و صنعت که توسط تیم تخصصی تضمین بار ارائه می گردد همان گزینه ی مطمئن می باشد که می تواند سختی های جابجایی لوازم را از دوشتان بردارد .در نتیجه تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید .

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱