وانت بار قائم مقام 

به دنبال حمل وسایل خود با وانت بار قائم مقام هستید.؟ وسایل کمی برای جابه جایی دارید و دنبال راهی ارزان و مطمئن می گردید؟ پیشنهاد ما به شما شرکت تضمین بار است که خدمات یک وانت بار قائم مقام را در اختیارتان قرار می دهد.فرقی نمی کند در مبدا قائم مقام هستید  یا در دیگر نقاط تهران  و حومه ما اماده ایم خدمات  خود را به صورت بیست و چهار ساعته  حتی در ایام  تعطیل در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از مزیت های استفاده از وانت بار قائم مقام در شرکت تضمین بار سرعت و سهولت استفاده از وانت نسبت به خودرو های حمل و نقل و کاهش هزینه های جا به جایی وسایل، سرعت سرویس دهی بالا همچنین کاهش زمان صرف شده  برای حمل و نقل،یکی از ویژگی دیگر مشکلات کم تر عبور و مرور به وسیله استفاده از یک وانت بار قائم مقام در شرکت تضمین بار است. تمامی خودرو های یک باربری از مبدا وانت بار قائم مقام با موکت و پتو پوشیده شده تا هیچ گونه آسیبی به وسایلتان وارد نشود.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

مزیت های استفاده از یک وانت بار  چیست؟!

  1. ۱_خدمات رسانی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل:بله ما در شرکت تضمین بار خدمات یک وانت بار قائم مقام را به صورت بیست و چهارساعته در اختیارتان قرار می دهیم و شما  با خیال راحت حمل و نقل وسایلتان را در هر ساعتی از شبانه روز به ما بسپارید و مطمئن باشید  که از اعتماد به تیم تخصصی ما پشیمان نمی شوید.
  2. ۲_برخورداری از کارگران حرفه  ای اخلاق مدار ،مجرب،دوره دیده و با تجربه در امر جابه جایی وسایل:ما همیشه خشنود بودیم که توانسته ایم توسط تیم حرفه ای که در اختیار داریم خدمات یک وانت بار قائم مقام را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهیم .اصلا نگران نباشید  زیرا در مجموعه ی ما افراد بی تجربه حذف می شوند تا ما بتوانیم همواره طبق اصول اساسی ،حمل و نقل وسایلتان را انجام دهیم.
  3. ۳_هزینه ها ، تعرفه ها و قیمت گذاری پایین و زیر نظر اتحادیه:هدف ما همیشه رضایت شماست و در تمام موارد رضایت مشتری عزیز را در ارائه  یک وانت بار قائم مقام در نظر می گیریم.
  4. ۴_ برخورداری  از رانندگان ماهر و راه بلد:رانندگان ما براساس اموزش های ویژه ای که دیده اند و تجربه ای که کسب نموده اند و هم چنین اشنایی لازم را با مسیر های ارتباطی دارند ان ها می توانند  با این ویژگی ها در نهایت دقت و ظرافت  وسایل شما را از مبدا وانت بار قائم  مقام  به مقصد مورد تظرتان برسانند.
  5. ۵_بهترین نیروها جهت چیدمان اثاثیه:ما نیرو هایی داریم که در شرکت تضمین بار از مبدا وانت بار قائم مقام تمام تلاش خود را می کنند تا مطابق با سلیقه شما  و همچنین بهترین روش های چیدمان این وظیفه را نیز به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهند.
  6. ۶_بسته بندی اصولی وسایل با در دست داشتن تمام ابزار لازم جهت این کار:ما در تضمین بار به شما این اطمینان را می دهیم که وسایلتان را به بهترین شکل همگام با متد روز دنیا از مبدا وانت بار قائم مقام بسته بندی و آماده ارسال میکنیم. ما بهترین پکیج ها را در این زمینه به شما ارائه می دهیم.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

قیمت های تمام شده یک وانت بار قائم مقام چه میزان است. ؟!

بی شک قیمت گذاری یک باربری از اهمیت بالایی بر خوردار است.ما به شما می گوییم اگر به دنبال یک وانت بار قائم مقام با کم ترین هزینه ی ممکن هستید با همکاران من در مجوعه بزرگ تضمین بار تماس حاصل فرمائید تا از قیمت های منصفانه و خدمات ارزنده ی ما برخور دار شوید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت یک بار بری عبارتند از:

۱-تناژ بار :تناژ بار که بر حسب تن محاسبه می شود اولین و مهم ترین عامل در تعیین قیمت است.

۲_فاصله بین مبدا و مقصد

۳_تعداد نیروهای در خواستی

۴_نوع وسیله حمل و نقل  :که بر اساس وزن،نوع و حجم وسایلتان انتخاب می شود.

۵_بسته بندی وسایل:اگر کمی برای بسته بندی اصولی هزینه کنار بگذارید به شما این اطمینان را می دهم که صد در صد به نفع شماست و هزینه های یک وانت بار قائم مقام را کاهش می دهد ،زیرا اگر لوازم اصولی بسته بندی شوند جای کم تری اشغال می کنند و شما وسیله ی حمل و نقل با حجم کوچک تری را سفارش می دهید که خب همین امر هزینه ی شما را کاهش می دهد و یک نکته ی دیگر در مورد بسته بندی اصولی جلوگیری از هر گونه اسیب به وسایل تان است که این امر هم به خودی خود  از هزینه های هنگفت جلوگیری می کند.

۶-تعداد طبقات موجود

دیگر منتظر چه هستید همین الان با همکارن من در مجوعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا ما بتوانیم از مبدا وانت بار قائم مقام تا مقصد مورد نظر شما را همراهی کنیم.ما این اطمینان را به شما می دهیم که یک بار  انتخاب ما به عنوان وانت بار قائم مقام شما را به مشتری همیشگی و وفادار ما تبدیل می کند  زیرا ما به کاری که می کنیم ایمان دارم و سرلوحه ی کار خود را همیشه مشتری و نیاز هایش قرار داده ایم  و در این زمینه از هیچ تلاشی فرو گذار نبوده ایم .

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱