وانت بار محک

راحت ترین راه جابجایی وسایل را با ما تجربه کنید چرا که ما یک نیم حرفه ای ارائه دهنده ی خدمات وانت بار محک در تهران هستیم که با سال ها تجربه ی کاری درخشان  کارکنان ماهر و توانا در کنار تجهیزات به روز و پیشرفته قادریم در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت های استثنایی تمامی مراحل باربری را برای شما پشت سر بگذاریم.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

شعار ما مشتری مداری و جلب رضایت مشتریانمان می باشد به همین خاطر تمامی تلاش خود را به کار می گیریم تا در تمام زمینه های ارائه ی خدمات باربری در منطقه محک اصول جابجایی وسایل را رعایت نماییم و با دقت بالا لوازمتان را به مقصد برسانیم در نتیجه چنانچه مایل هستید یک جابجایی وسایل ایمن و بی دردسر را پشت سر بگذارید همین الان با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمایید.

امنیت و باربری:

آنچه که در زمینه ی ارائه ی خدمات وانت بار و کل باربری بسیار در الویت است تضمین سلامت وسایل مشتریان با کمک ارائه ی بسته بندی های ایمن می باشد.در همین راستا ما در مجموعه ی وانت بار محک هر وسیله ای را متناسب با نوع ،حجم ،وزن و دیگر ویژگی ها به کمک تجهیزات به روز و پیشرفته که شامل ،چسب اسکات پهن، روزنامه باطله، طناب، پتو، موکت، چادر، لیبل، سلفون، کیسه های مخصوص حباب دار، ساک های مخصوص حاوی پشم شیشه، پک های استریل و ضد عفونی شده، ضد ضربه ها و……. می شود ضامن سلامت وسایل تا مقصد هستیم.در نتیجه با خیال راحت حمل هر گونه وسیله ای را به ما بسپارید.

سریع و بدون اتلاف وقت:

مجموعه ی خوشنام تضمین بار در تمامی مناطق تهران دارای شعبات فعال می باشد و همین ویژگی برتر این مجموعه موجب گشته که بعد از تماس شما عزیزان بدون فوت وقت درست در زمان مقرر شده در محل حاضر شوند .از طرف دیگر کارکنان این مجموعه از دانش کاری بالایی برخوردار هستند و می توانند با تکیه بر توانایی خود با دقت و وسواس بالا اما در  کوتاه ترین زمان ممکن تمامی مراحل باربری را برای شما به انجام برسانند.

کیفیتی بالا ،قیمتی مناسب :

از شروع فعالیت تا کنون ارائه ی کیفیت بالای کاری در کنار قیمت های منصفانه بسیار برای ما در الویت بوده به همین خاطر با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل در کنار تخفیفات دوره ای ویژه ما را جزو یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار محک در سطح تهران تبدیل نموده .در نتیجه نگران قیمت های گزاف جابجایی وسایل نباشید و همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا با کم ترن هزینه و بالا ترین کیفیت ممکن وسایلتان را به مقصد برسانید.

پشتیبانی شبانه روزی:

مشاوره دقیق و صادقانه کارشناسان به صورت رایگان و پیشنهاد بهترین راهکارها با توجه به شرایط بار و خدمات موردنظر شما. در طول فرآیند باربری ما نظارت کاملی بر رفتار و عملکرد کارگر و راننده داریم و با پشتیبانی لحظه ای رضایت مشتریان را تامین می نماییم.مشاورین رایگان ما به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل نیز در  کنار شما هستند تا برترین خدمات وانت بار در تمامی مناطق تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهند و شما را از روند کاری مطلع سازند.

۱۰ ویژگی برتر وانت بار محک:

 1. ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته(حتی ایام تعطیل)
 2. ۲_برخورداری از کارکنان کار آزموده،دوره دیده و با تجربه
 3. ۳_ارائه ی بار نامه و بیمه نامه ی دولتی
 4. ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن،مسقف،به روز و موکت کاری شده
 5. ۵_اریه ی منصفانه ترین نرخ های باربری
 6. ۶_برخورداری از مشاورین رایگان و صادق
 7. ۷_ارسال کارشناس به محل باربری جهت نظرات بر کیفیت ارئه کار ها
 8. ۸_ضمانت عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری
 9. ۹_ارائه ی برترین بسته بندی ها همگام با به روز ترین متد روز اروپا
 10. ۱۰_ارائه ی صفر تا صد خدمات باربری که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان اصولی لوازم در
 11. مقصد می شود.

جمع بندی کلی:

با توجه به آنچه که تا کنون خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستید با آرامش زیاد تمام مراحل باربری را بدون تجربه حتی یک دردسر کوچک پشت سر بگذارید انتخاب مجموعه ارائه دهنده خدمات وانت بار محک می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. در نتیجه همین الان با مشاورین رایگان مجموعه بزرگ تضمین بار تماس حاصل فرمایید تا آن ها بتوانند در طول تمام مراحل باربری کنار شما عزیزان باشند.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱