وانت بار نیایش

امروز جهت رهایی از تمامی سختی ها و استرس های ناشی از جابجایی وسایل با یک پیشنهاد ویژه در خدمت شما هستیم تا بتوانید با کم ترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن بدون وارد شدن خسارت به هیچ یک از وسایلتان آن ها را به مقصد مورد نظرتان برسانید . وانت بار نیایش تضمین بار نامی آشنا در زمینه ی جابجایی وسایل می باشد که قادر است تمامی سختی های اسباب کشی را از دوش شما بردارد .

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

در نتیجه اگر مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله ای به کمک کارکنان توانا،تجهیزات به روز و پیشرفته ،بیمه نامه ی باربری و وسایل نقلیه ایمن و موکت کاری شده لوازم خود را به محل جدید انتقال دهید فقط کافیست با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا کارکنان ما همراه وانت بار ایمن و مجهز درست در زمان مقرر شده در محل حاظر گردند.

ارزان ترین وانت بار نیایش :

ما از ابتدای فعالیتمان تا کنون مبنا را بر رضایت مشترینمان استوار نموده ایم به همین خاطر همیشه در تلاش هستم تا کیفیت کاری خود را ارتقا بخشم .در زمینه ی  قیمت گذاری خدمات باربری تضمین بار جزو یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار در سرار تهران محسوب می گردد چرا که با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل همراه تخفیفات دوره ای ویژه نازل ترین قیمت های باربری را برای خدمات با کیفیت خود در نظر گرفته است .در نتيجه  چنانچه مایل هستید با کیفیت بالا در ازای نازل ترین قیمت ها وسایل خود را به مقصد جدید منتقل نمایید همین الان با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار تماس حاصل فرمایید.

بسته بندی حرفه ای:

ما با استفاده از تجهیزات به رزو و پیشرفته همچون لایف پک ها، کیسه های مخصوص حباب دار، کارتن های رگال دار، چسب اسکات پهن، سلفون ،ضد ضربه ها،پک های ضد عفونی شده ،ساک های حاو یپشم شیشه زیب دار،و ….. قادر هستیم هر گونه وسیله اعم از لوازم شرکت ها،منازل، مدارس،جهزیه ی عروس ،لوازم کارخانه ها و در کل هر آنچه مایل باشید را با امنیت بالا به مقصد برسانیم .در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید.

کادر مجرب وانت بار:

ما یک مجموعه ی بزرگ ارائه دهنده ی خدمات وانت بار نیایش همراه کارگران مجرب هستیم که بهترین پرسنل کاری را که کاملا آمورش دیده هستند همراه ماشین های حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده به محل درست در زمان مقرر شده اعزام می نماییم. ما با دقت و وسواس بالا کارکنان خود را از میان افراد حرفه ای، اخلاق مدار، مسؤلیت پذیر و توانا انتخاب نموده ایم تا ماه عسل ارائه ی تمامی خدمات وانت بار برای شما عزیزان کاملا رضایت بخش باشد.

خدمات رسانی ۲۴ ساعته؛

گاهی به دلیل افزایش مشغله های کاری و دغدغه های زندگی انتخاب یک زمان مناسب جهت جابجایی وسایل بسیار سخت و محدود می شود اما دیگر با انتخاب خدمات وانت بار نیایش لازم نیست نگران پیدا کردن یک زمان مناسب باشید چرا که هر موقع که شما اراده کنید حتی در ایام تعطیل و هر ساعتی از شبانه روز ما برای انجام حرفه ای و سریع جابجایی وسایل آماده هستیم. در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما در مجموعه ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمایید.

حمل تخصصی جهیزیه عروس:

اگر قصد جابجایی جهیزیه ی خود را دارید و به دنبال مطمن ترین راه ممکن جهت رساندن آن ها به آشیانه ی عشقتان می باشید با ما تماس حاصل فرمائید چرا که پکیجی ویژه برای شما نو عروس ها آماده کرده ایم تا در اولین روز های شروع زندگی مشترکتان به راحتی به مراسم ‌و تدارکات آن بپردازید و از صفر تا صد تمامی خدمات باربری را به ما بسپارید ما این اطمینان را به شما زوج های جوان می دهیم که در کمال آرامش و امنیت وسایل شما را توسط برترین پرسنل و رانندگان با تجربه به مقصد مورد نظرتان می رسانیم .

سرعت بالا در کنار ایمنی:

اگر وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی  وسیله ای تمامی مراحل باربری را پشت سر بگذارید استفاده از خدمات باربری با سرویس کامل وانت بار نیایش را به شما معرفی می کنم تا بدون دست زدن به حتی یک وسیله و با سرعت بالا انجام مراحل باربری که شامل جابجایی، بسته بندی،بارگیری وچیدمان لوازم می شود را پشت سر بگذارید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱