وانت بار کاشانک

ما در کنار شما هستیم تا هر گونه وسلیه ای را به راحتی آب خوردن به مقصد برسانید .تضمین بار با در دست داشتن تمامی تجهیزات مورد نیاز، ماشین های حمل و نقل ایمن ،مسقف و موکت کاری شده در کنار تکیه بر دانش و توانایی کارکنان خود قادر است صفر تا صد خدمات وانت بار کاشانک را که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان لوازم در مقصد می شود را با امنیت بالا در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

در نتیجه اگر مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن با کم ترین هزینه در کنار کیفیت کاری بالا وسایل خود را در یک چشم بر هم زدن به مقصد برسانید همین الان با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی تضمین بار با سال ها تجربه تماس حاصل فرمائید تا بی درد سر وسایل خود را به مقصد جدید برسانید.

باربری اثاث منزل:

ما یک تیم حرفه ای جابجایی هر گونه وسیله ای در تهران و حومه هستیم که با برخورداری از سال ها تجربه و در  کنار شما بودن قادریم بدون رخ داد اختلالی طی تمامی مراحل باربری وسایل شما را به مقصد برسانیم. در نتیجه اگر قصد جابجایی هر گونه وسلیه ای اعم از لوازم ادارت ،شرکت ها،منازل ،مدارس ،جهزیه عروس و …. را دارید فقط کافیست با ما در  وانت بار کاشانک تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما برسانیم.

باربری ارزان با وانت بار کاشانک:

همان طور که می دانید وانت بارها  یکی از پر استفاده ترین و پر طرفدار ترین وسایل حمل و نقل وسایل در ایران محسوب می شوند چرا که نه تنها سرعت جابجایی وسایل با آن ها بالا ست بلکه با مصرف سوخت اندک هزینه های جابجایی را به طرز چشم گیری به نفع مشتری کاهش می دهند در کنار همه ی این ها ما با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی زیر نظر اتحاديه در کنار تخفیفات دوره ای ویژه منصفانه ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. به همین خاطر تضمین بار جزو یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار و نیسان بار در کلیه ی مناطق تهران محسوب می گردد.

وانت بار با کارگر:

هر زمانی که شما با مجموعه ی درخشان تضمین بار تماس حاصل فرمایید ما می توانیم همراه وانت بار کارگران حرفه ای نیز به محل جابجایی وسایل اعزام نماییم تا صفر تا صد خدمات جابجایی‌ وسایل را در اختیار شما عزیزان قرار دهند و شما بدون دست زدن به حتی وسیله ای در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه مراحل باربری را پشت سر بگذارید. کارگران ما همگی کاردان ،مسؤلیت پذیر، توانا ،دوره دیده، با تجربه و اخلاق مدار هستند و به سبب همین ویژگی ها توانسته اند در سال های ارائه ی خدمات وانت بار رضایت صد در صدی تمای مشتریان خود را جلب نماید.

امنیت در جابجایی وسایل:

یکی از مهمترین وظایف اتوبار هایی که خدمات وانت بار را ارائه می دهند محافظت کامل از لوازم مشتریانشان می باشد. در همین راستا مجموعه ی تضمین بار با بهره گیری از بهترین متد روز اروپا جهت بسته بندی وسایل و همچنین تجهیزات کاربردی توانسته در کارنامه کاری خود خسارت به لوازم را به صفر برساند و همواره در تلاش است  که لوازم شما را بدون آسیب به مقصد مورد نظر برساند .ما در این مبحث به برخی از تجهیزاتی که همراه تیم تخصصی تضمین بار که بهترین خدمات وانت بار در سطح تهران را ارائه می‌دهد اشاره می نماییم که این تجهیزات شامل وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری،فوم ضربه گیر،کیسه های مخصوص حباب دار، کارتن های رگال دار، کارتن های مقاوم چند لایه، چسب اسکات پهن، پک های ضد عفونی شده، ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه، سلفون،طناب،پتو ،موکت، روزنامه باطله و …..می شود.

چرا تضمین بار؟؟!!!!

  • ۱_ ارائه ضمانت کیفیت و قیمت
  • ۲_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی ایام تعطیل
  • ۳_برخورداری از کارکنان حرفه ای، اخلاق مدار و توانا
  • ۴_قیمت دهی منصفانه
  • ۵_برخورداری از وانت بارهای ایمن ،مسقف و موکت کاری شده
  • ۶_ارائه ی صفر تا صد خدمات باربری
  • ۷_ارائه ی بسته بندی ایمن
  • ۸_برخورداری از تجهیزات به روز و پیشرفته شامل لایف پک ها، کارتن های رگال دار، بابل رپ ها، ضربه گیر ها و ….
  • ۹_تعهد کاری بالا
  • ۱۰_برخورداری از مشاورین متخصص و رایگان

گزیده مطالب:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم چنانچه به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات وانت بار کاشانک هستید همین الان با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا بی درد سر، سریع ،ایمن و با قیمت هایی منصفانه همراه تخفیفات دوره ای ویژه لوازم خود را به محل جدید منتقل نمایید.

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱