وانت بار کاشانی

اگر به دنبال یک وانت بار کاشانی می گردیبد که در منطقه ی شما خوب و عالی عمل کرده باشد با تضمین بار تماس گرفته و از مزایای خدمات ۲۴ ساعته ی ما بهره مند شوید .

تضمین بار این جاست تا بهترین خدمات وانت بار کاشانی را برای شما با بهترین نیروهای کاری انجام دهد تا شما از رضایت این خدمات مشتری دایمی ما شوید .  در این مطلب می خواهیم در مورد وانت بار کاشانی و ویژگی های تضمین بار و خدماتی که می توانیم به شما ارایه دهیم صحبت کنیم تا شما با خیال آسوده تری با ما تماس گرفته و از خدمات ما در وانت بار کاشانی بهره مند شوید .

شماره های تماس با ما : 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

تضمین بار چه خدماتی ارایه می دهد ؟

گروه تضمین بار برای آسودگی شما تمام امکانات خود را کاملا به روز کرده تا شما متریان عزیز تمام آن چه که برای باربری خود احتیاج دارید را بتواند برای شما انجام دهد و در این راستا می توان گفت که تضمین بار تمام نیروهای خود را آموزش های لازم را می دهد تا خدماتی هم چون بسته بندی لوازم و همین طور چیدمان را با متود روز دنیا انجام دهند و از خطرات احتمالی با مدرنیته و پیشرفتی این چنینی جلوگیری کرده باشد .

خدماتی که گروه تضمین بار آماده اند تا با بهترین نیروها و جدید ترین متود ها انجام دهند از قرار زیر می باشند :

 • بسته بندی لوازم شما با جدیدترین لوازم و مدرن ترین نوع بسته بندی
 • چیدمان لوازم شما با جدیدترین روش های مناسب چیدمان
 • ارسال به سراسر تهران وحومه ی آن
 • خدمات به صورت ۲۴ ساعته و بدون محدودیت
 • استفاده از وسیله ی نقلیه ی مناسب برای لوازم شما
 • دادن بهترین نیروهای کاری خود برای جا به جایی لوازم شما
 • تنوع در نوع ماشین انتخابی برای شما

این خدماتیست که ما خود را موظف می دانیم به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهیم تا شما را خوشنود از باربری خود ببینیم و هدف و مقصود ما لبخند رضایت شما مشتریان عزیز می باشد .

نیسان بار تهران

قیمت یک باربری به چه عواملی بستگی دارد ؟

اگر بخواهیم به مسیله ی قیمت یک باربری بپردازیم موارد بسیاری هستند که می توان گفت در امر باربری و قیمت آن تاثیر بسزایی می گذارند و آن موارد به قرار زیر می باشند :

 1. نوع و تعداد نیروی درخواستی از سمت شما
 2. نوع ماشین انتخابی از سمت شما ( مثلا ماشین سرپوشیده یا معمولی )
 3. فاصله ی بین مبدا و مقصد
 4. نوع وسیله ای که قرار است جا به جا شود
 5. تعداد طبقات مقصد مورد نظر

این موارد را به دقت مطالعه کنید و وقتی می خواهید وسیله ای همچون پیانو و صندوق را جا به جا کنید حتما لحاظ کنید که ان را به ما اطلاع بدهید البته ما همیشه نوع وسیله های مورد نظر برای جا به جایی را از شما جویا می شویم همین طور فاصله ی بین مبدا و مقصد را تا بتوانیم قیمت دقیق تری را به شما بگویم اما شما نیز باید با دقت به این موارد توجه کنید تا در نتیجه با خیالی آسوده تر باربری خود را به تضمین بار یعنی ما بسپارید .

شماره های تماس با ما : 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

بسته بندی لوازم به چه صورت می باشد ؟

حال نوبت به آن رسیده به شما بگوییمم که ما چگونه لوازم عزیز و مورد احترام شما را بسته بندی می کنیم قبل از هر چیزی ما به نیروهای خود اموزش می دهیم که لوازم شما را هم چون لوازم خود محترم و مهم بشمارند و حتی بیشتر از لوازم خود مهم بشمارند و بعد از ان در مورد نحوه ی بسته بتدی به آن ها آموزش های لازم را می دهیم تا بدانند چه لوازمی را با چه نوع از وسیله بسته بندی کنند .

ما با بهترین آموزش ها و جدید ترین متود روز دنیا آماده ایم تا لوازم شما را با بهترین نیروهای کاری خود به مقصد مورد نظر شما برسانیم برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید .

شماره های تماس با ما :

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱