وانت تلفنی عباس آباد

وانت تلفنی شرکت تضمین بار تهران، یکی از بهترین خدمات دهندگان استان، در حوزه ی حمل و نقل و اثاث کشی می باشد. ما با به کارگیری نیروهای آموزش دیده و متبحر، در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از تجهیزات مناسب، برای بهترین باربری ، بار شما را به سلامت به مقصد می رسانیم.دغدغه انجام یک اسباب کشی راحت و ایمن همواره برای مشتریان گرامی وجود دارد و همیشه به دنبال انتخاب یک وانت تلفنی عباس آباد و یا هر منطقه ای که هستند می گردند تا بهترین خدمات را برای آن ها به ارمغان بیاورد .از همین رو  در تضمین بار پرسنل مجموعه، این خدمات را با کیفیت بالا و تجهیزات ویژه ای از جمله میسه های حباب دار ، پتو ، موکت و غیره …انجام می دهند تا شما نیز با خیالی آسوده لوازم خود و خانواده ی خود را به ما بسپارید . کلیه بار شما هنگام تحویل، بر اساس اصول ایمنی، بسته بندی و توسط نیروهای باتجربه حمل و بارگیری می شود و در اسرع وقت به محل ارسال می رسد و تخلیه نیز با تمام اصول درست و دقیق انجام می گردد.

 

چرا شرکت تضمین بار را انتخاب کنید ؟

شرکت تضمین بار، برای جابجایی و اثاث کشی از ماشین های استاندارد برای حمل بار استفاده می کند ماشین هایی که علاوه بر این که رانندگان متبحری دارند و با رعایت اصول ایمنی در بسته بندی و حمل اثاثیه و همین طور رساندن درست و به موقع به مقصد را می توان از دیگر مزایای این شرکت و یا وانت بار عباس آباد دانست . ما کالا و بار شما را با استفاده از مقاوم ترین ابزار، بسته بندی نموده و توسط وانت های مجهز و مسقف د رصورت تمایل شما ( ما هر گونه ماشینی که مورد نیاز شما باشد را داریم )، رانندگان و کادر حرفه ای حمل و ارسال می نماییم. و به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم.وانت تلفنی ما با  چندین سال پیشینه ی مثبت و رضایت خاطر مشتریان، افتخار همراهی با همشهریان عزیز را دارد و توانسته رضایت مشتری های خود را در این جهت تمام و کمال جذب کند . اگر از این وانت تلفنی برای حمل  کالا و اثاثیه خود استفاده می کنید، مطمئن باشید سلامت بار شما را تضمین خواهد کرد.و در صورت بروز هرگونه مشکل، پرسنل موارد عدم رضایت را پیگیری خواهند نمود. انجام کلیه خدمات اسباب کشی در وانت تلفنی عباس آباد با  استفاده از تجهیزات کامل ،کیفیت مطلوب و پرداخت هزینه مقرون به صرفه در سطح استان و حومه انجام می گیرد.رضایتمندی مشتریان محترم، بهترین پیشینه و شعار ماست.  با اعتماد به ما  از این مزایای ویژه استفاده کنید و برای همیشه یک وانت بار تلفنی در لیست خود داشته باشید تا در صورت نیاز در هر جایی از تهران که باشید ما به صورت ۲۴ ساعته خود را به آن جا برسانیم 

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

تضمین بار از چه لوازمی برای بسته بندی استفاده می کند ؟ 

در شرکت بزرگ تضمین بار با توجه به نیاز مشتری و علاقه ی مشتری به بسته بندی ما آماده ایم تا بارهای شما را با جدیدترین متد روز دنیا بسته بندی کرده و به بهترین شکل ممکن به مقصذ برسانیم .

وانت تلفنی عباس آباد اماده است تا بهترین نیروهای بسته بندی خود را در صورت نیاز به استخدام شما در بیاورند تا لوازم شما به بهترین نحو ممکن بسته بندی شود و از خطرات احتمالی که ممکن است در حین باربری و جا به جایی انجام شود جلوگیری شود اما تضمین بار از چه وسیله هایی برای انجام این امر مهم استفاده می شود . علاوه بر استفاده از وسیله های درست نیروهای ما لوامز را طبقه بندی می کنند و با توجه به سنگینی و سبکی و همین طور شکنندگی و غیر شکنندگی بودن دسته بندی می کنند و بعد از آن لوازم شما را بسته بندی و نظم می دهند تا بهترین جا به جایی عمرتان را تجربه کنید .

لوازمی که برای بسته بندی توسط نیروهای ما استفاده می شود به قرار زیر می باشد :

  • کیسه های حباب دار
  • طناب های مختلف و مطمین
  • فوم های مخصوص
  • جعبه های چند لایه
  • پتو های مخلتف
  • موکت های متعدد

شماره های تماس با ما : 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱