وانت تلفنی  کوی فردوس

شاید شما هم جزو کسانی  هستید که حمل و نقل وسایل و باربری برایتان  امری  خسته کننده و استرس زا باشد،اما ما در وانت تلفنی کوی فردوس در تلاشیم که بهترین خدمات را با کم ترین  هزینه و در حداقل ترین زمان ممکن برایتان به ارمغان اوریم تا تجربه  ای عالی و بدون هیچ گونه استرسی در امر  جابه جایی وسایل داشته باشید.

شرکت  تضمین بار با سال ها تجربه و سابقه ی درخشان و متعالی در زمینه حمل و نقل وسایل در تلاش است رضایت خاطر شما را با خدماتی که ارایه می دهد جلب کند.

با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای و دقیق ما بهره مند شوید 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

موارد  استفاده از وانت تلفنی:

در مواردی که اسباب  و اثاثیه افردا کم است و یا حجم کمی دارد بهتر از وانت تلفنی کوی فردوس استفاده شود این کار مزایای زیادی برای شما دارد  که من مختصری از ان ها را ذکر میکنم.

  • ۱-سهولت حمل و نقل وسایل
  • ۲-کاهش هزینه های باربری
  • ۳-صرفه جویی در وقت و زمان  مشتریان  گرامی
  • ۴_سرعت  بالای سرویس دهی توسط وانت تلفنی کوی فردوس
  • ۵_مشکلات کم تر عبور و مرور  در هنگام  جابه جایی وسایل  از مبدا به مقصد

 

ویژگی های وانت تلفنی تضمین بار:

ما به پشتوانه ی سابقه ی خود در امر جا به جایی  وسایل و حمل و نقل  به تمام نیاز های مشتریان گرامی خود واقف هستیم و همیشه در تلاشیم  که هر روز خدمتی بهتر به مشتریان خود ارایه دهیم .در ادامه  به مواردی از امکانت و ویژگی هایی که ما در خدمتتان  قرار میدهیم اشاره  میکنم

  1. ۱_نیرهای کار آزموده و مجرب :این مجموعه در وانت تلفنی کوی فردوس دارای نیرو های مجرب و کاملا  اخلاق مدار است ،نیروهای ما در تلاشند که تمام  خواسته های شما را در نهایت دقت و آرامش  انجام دهند.در مجموعه  ما نیرو های بی کیفیت حذف  میشوند  تا ما بتوانیم همیشه  شعار  خود را که مشتری مداری و خدمت با بهترین کیفیت است را خدمتان ارایه دهیم.
  2. ۲_پوشش دهی سراسری و بیست و چهار  ساعته:ما در این مجموعه  در تلاشیم  تا خدمتی عالی را در هر کجای  تهران و حومه بیست و چهار ساعته حتی در روز های تعطیل در اختیارتان قرار دهیم تا شما  با خیال اسوده هر تعداد وسیله حمل و نقل یا هر تعداد نیروی انسانی را در هر زمانی از روز خواستار باشید در اختیارتان قرار دهیم.
  3. ۳-حمل بار با نهایت دقت و ایمنی بالا:ما یکی از مواردی که به ان مفتخر هستیم  برخورداری از نیروی کارآمد در حمل هر گونه  وسیله ای است. چه کوچک ویا بزرگ برای ما فرقی ندارد چون حفاظت  از وسایل شما الویت ماست. نیروهای ما به خوبی برای حمل  وسیله اموزش دیده اند و تعهد کاری بالای ان ها باعث شده از هر گونه خسارت احتمالی وارده به وسایل  شما جلوگیری شود.ما با اطمینان میتوانیم  بگوییم که نیرو های خود را برای خدمت رسانی  به شما  گلچین کرده ایم و خیالتان اسوده که هیچ وقت  از اطمینان  به تضمین  بار پشیمان  نمی شوید.
  4. ۴-بسته بندی وسایل  مطابق با بهترین متد روز دنیا:همیشه برای کسانی که قصد جا به جایی وسایل خود را دارند  دغدغه ای بزرگ بوده که وسایل ان ها آسیبی  نبینند.ما این مورد را نیز  در نظر میگیریم  به همین خاطر  تمام وسایل شما ،اعم از شکستنی  یا مبلمان  و حتی یخچال  و سایل بزرگ  شما را با بهترین ابزار و اصولی ترین روش داخل کارتون های چند لایه و کیسه های حباب دار تعبیه میکنیم تا هیچ گونه آسیبی  به ان ها وارد  نشود. شاید برایتان سوال شود لباس هاتان بعد جابه جایی خراب،کثیف، ویا  چروک  شود اما اصلا نگران نباشید  لباس های شما  درون کارتون هایی  مخصوص که رگال دارند جای گذاری  میشوند پس از بابت لباس های ارزنده ی خود نیز آسوده  خاطر باشید.

با ما تماس بگیرید : 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

قیمت های تمام شده ی وانت تلفنی کوی فردوس به چه صورت است:مجموعه ی ما در این زمینه نیز مشتاری مداری را سر لوحه ی

کار خود قرار داده تا بهترین  خدمات را با کم ترین کارمزد در اختیارتان قرار دهد.ما در این مجموعه به شما این اطمینان را میدهم  که از قیمت ها نیز همچون خدمتمان راضی و خشنود باشید. پس با مشاورین(رایگان)ما تماس بگیرید تا تمام  اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند .

مواردی که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند:

۱-تعداد نیرو های درخواستی

۲-نوع وسیله ی حمل و نقل انتخابی

۳-فاصله ی بین مبدا و مقصد

۴_تعداد طبقات موجود

منتظر تماس های شما عزیزان در مجموعه ی وانت تلفنی کوی فردوس هستیم این امر برای ما باعث افتخار است که تا مقصد  مورد نظر  شما را همراهی کنیم تا شما اسودگی یک حمل و نقل بدون استرس را با ما تجربه کنید زیرا رضایت شما الویت ماست.

شماره های تماس با ما : 

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶ 

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱