وانت تلفنی تضمین بار تهران

تضمین بار تهران با سال ها فعالیت و سابق درخشان در خدمت شماست تا بتواند برای حمل بارهای شما بهترین ها را فراهم نماید تا بتوانید یک تجربه لذت بخش از باربری و وانت تلفنی در تهران داشته باشید ، ما کلیه اسباب و اثاثیه شما را با رعایت دقت و حوصله و در عین حال در کمترین زمان به مقصد مورد نظر شما در هر جای تهران که باشد ارسال خواهیم کرد . وانت تلفنی تهران تضمین بار از سراسر تهران سفارش کار قبول می کند برای آشنایی با خدمات ویژه ما و همچنین روند کار و قیمت ها این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید .

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

برخی از ویژگی های وانت تلفنی تضمین بار

ما با توجه به سال ها فعالیتی که داشته ایم و مشتریان بسیار زیادی که داشته ایم به تمام دغدغه های مشتریان آشنا هستیم و به همین منظور برای اینکه بتوانیم یک حمل بار خوب و حرفه ای برای آنها رقم بزنیم ویژگی ها و امتیازهای زیر را در تمام سرویس های خود پیش بینی کرده ایم در زیر به چند مورد از آنها اشاره خواهیم نمود با ما همراه باشید

نیروهای بسیار خوب

این مجموعه در وانت تلفنی تهران دارای نیروهای گلچین شده می باشد . کارگران ما مودب با اخلاق هستند و همواره خواسته های شما را به نحو احسنت انجام می دهند . آنها با رعایت کلیه اصول حرفه ای و تجربه خود می توانند هر باری را بدون کوچکترین صدمه ای منتقل نمایند . ما هرگونه نیروی بی کیفیت و بی مسولیت را از سیستم وانت تلفنی تضمین بار تهران حذف خواهیم نمود تا اعتبار وانت تلفنی تضمین بار تهران کاسته نشود

پوشش سراسری

در هر کجای تهران که باشید ما در کمترین زمان و در اسرع وقت و یا در هر ساعتی که شما بخواهید برای انجام باربری در محل شما با تعداد نیروی لازم حاضر خواهیم بود . ارسال بار از هر نقطه تهران به هر نقطه دیگر قابل انجام خواهد بود تضمین بار تهران می تواند به هر تعداد که نیاز دارید کارگر و خودرو برای شما ارسال نمایید تا بارهای شما بدون هیچ مشکلی به هر جا که خواستید منتقل یابد .

کارگران درجه یک

یکی از مواردی که ما به آن مفتخر هستیم داشتن نیروهایی بسیار کارآمد برای حمل هرگونه بار و وسیله کوچک و بزرگ و حساس می باشد . ادب و خوش رفتاری کارگران ما زبانزد هست و ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که یک باربری بدون حاشیه و بدون دردسر خواهید داشت . نیروهای ما کاملا ورزیده و گلچین شده هستند آنها می دانند بارهای شما را به چه شکلی جابجا نمایند و اسباب و اثاثیه شما را دقیقا همچون اثاثیه خود می دانند تعهد کاری بالا و مسئولیت پذیری کارگران تضمین بار تهران سبب گردیده است تا ما بتوانیم دغدغه های مشتریان خود را رفع نماییم و تجربه خوب از حمل بار را برای آنها رقم بزنیم .

فعالیت شبانه روزی

شما شاید نیاز داشته باشید که در ساعات غیر کاری و یا روزهای تعطیلی بارهای خود را جابجا نمایید و یا تحویل بگیرید . طبیعتا بسیاری از افراد میل به اینکار دارند از همین رو ماهم به صورت شبانه روزی و در هر ساعت و مکانی که شما بخواهید حتی در تعطیلات رسمی در خدمت شما آماده هستیم . تنها کافیست که با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بفرمایید که به چه نیاز دارید .

ممکن است شما به خودروهای دیگری به جز وانت نیاز داشته باشید و یا اینکه چند خودرو درخواست دهید که در اینصورت نیاز ما در هیچ روزی محدودیتی برای خدمت رسانی به شما عزیزان نداریم .

بسته بندی دقیق

ما برای شما با تجهیزات درجه یک می توانیم یک بسته بندی حرفه ای و تخصصی انجام دهیم به گونه ای که به هیچ عنوان وسایل تحویلی شما به ما آسیب نبینند بسته بندی لوازم و اثاثیه وانت تلفنی تضمین بار تهران به طور کاملا اصولی و تخصصی و توسط کسانی انجام می شود که سال های سال به اینکار مشغولند و مهارت زیادی دارند تعرفه های بسته بندی متفاوت از باربری می باشد و باید برای اطلاع از آن ها با توجه به حجم باری که دارید از ما استعلام بگیرید

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱

وانت بار تهران

آیا شما نمی توانید یک باربری مناسب پیدا کنید ؟

متاسفانه عملکرد بسیار از شرکت های باربری وانت بار و نیسان بار به گونه ای بوده است که بسیاری از هم وطنان عزیز برای جابجایی بارهای خود استرس های زیادی را دارند مثلا اینکه کارگران بی مسولانه برخورد کنند و و سایل را خوب جابجا نکنند و آنها خسارت ببینند و یا اینکه هزینه های زیادی از مشتریان بابت بهانه های مختلف دریافت گردد و یا اینکه از لحاظ اخلاق و رفتار نیروهای باربری رفتار خوبی نداشته باشند و با مشتری طوری برخورد کنند که شایسته نیست . اگر شما نیز نگران این موضوعات هستید و نیاز به وانت تلفنی تهران دارید با انتخاب تضمین بار تهران تمامی این نگرانی ها را از خود دور خواهید کرد

مراحل انجام کار

خوب اگر قصد دارید که جابجایی وسایل خود را به شرکت حرفه ای تضمین بار تهران بسپارید بهتر است که کمی هم نسبت به مراحل انجام کار و شرایط بدانید

اولین قدم درخواست شما از کارشناسان ما با تماس با یکی از شماره های تلفنی که پیش تر ذکر شده می باشد سپس کارشناسان ما قیمت و زمان را به شما اعلام می نمایند و با تعداد نیرو یکارگر لازم و ماشین های مناسب برای انجام خدمت رسانی به شما حضور می یابند و وسایل شما را طبق خواسته شما وبا دقت فراوان و در عین حال با سرعت قابل قبول جابجا می کنند ودر مقصد شما همانطور که می خواهید و در هر مکانی که شما بگویید می چینند اگر شما در خواست نمایید ما می توانیم خدمات بسته بندی حرفه ای را نیز برای شما انجام دهیم تا وسایل شما با اطمینان کامل حتی در بروز اتفاقات پیش بینی نشده در سلامت کامل به مقصد شما برسند .

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر نسبت به نیسان بار می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید

نیسان بار تهران

ضرورت استفاده از یک تیم حرفه ای

ما جهت جابجایی لوازم خود به محل جدید همیشه نگرانی های داریم که باعث می شود نتوانیم به خوبی این کار را انجام دهیم و جابجایی وسایل توسط خودمان خسارت های مالی و یا جانی همچون آسیب رساندن به ستون فقرات ،زانو ها و …. ایجاد نماید چرا که همان طور که خوب می دانید اگر بلند کردن وسایل اصولی نباشد باعث می شود بدنمان آسیب ببیند در نتیجه استفاده از خدمات یک شرکت باربری برتر موجب می شود دردسر های یک باربری را تجربه نکنید و کاملا راحت و بدون دست زدن به حتی وسیله ای لوازمتان را جابجا نمایید.ما جهت جابجایی لوازم خود به محل جدید همیشه نگرانی های داریم که باعث می شود نتوانیم به خوبی این کار را انجام دهیم و جابجایی وسایل توسط خودمان خسارت های مالی و یا جانی همچون آسیب رساندن به ستون فقرات ،زانو ها و …. ایجاد نماید چرا که همان طور که خوب می دانید اگر بلند کردن وسایل اصولی نباشد باعث می شود بدنمان آسیب ببیند در نتیجه استفاده از خدمات یک شرکت باربری برتر موجب می شود دردسر های یک باربری را تجربه نکنید و کاملا راحت و بدون دست زدن به حتی وسیله ای لوازمتان را جابجا نمایید.

در هر کجای تهران که ساکن هستید و قصد دارید لوازمتان را به محل جدید انتقال دهید پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از خدمات  وانت تلفنی  می باشد که توسط شرکت خوشنام تضمین بار ارائه می گردد با انتخاب خدمات این مجموعه دیگر نگران هیچ یک از مراحل باربری نباشید چرا که ما صفر تا صد تمامی مراحل باربری که شامل بسته بندی، جابجایی ،بارگیری و چیدمان لوازم می شود را به اصولی ترین و ایمن ترین روش ها  در خدمت شما قرار می دهیم .

اسباب کشی آسان با انتخاب شرکت تضمین بار:

همان طور که پیش تر نیز خدمتتان عرض کردم برای اینکه بتوانید یک جابجایی وسایل ایمن و راحت را تجربه نمایید که تمامی خدمات باربری را در اختیارتان قرار دهد بهترین گزینه سپردن کار به کاردان است شما با انتخاب خدمات شرکت باربری تضمین بار خیالتان آسوده باشد چرا که ما سریع ترین و مقرون به صرفه ترین باربری را همراه حفظ کیفیت در اختیارتان قرار می دهیم تا خاطره ای خوش از یک اسباب کشی ویژه را تجربه نمایید.

بسته بندی حرفه ای 

یکی از خدمات بسیار خوب ما یعنی مجموعه وانت بار و نیسان بار تضمین بار تهران انجام بسته بندی حرفه ای لوازم حساس و قیمتی شما می باشد تا در حین باربری و حتی در صورت بروز هرگونه اتفاق غیر قابل پیش بینی باز هیچگونه خسارتی متوجه اسباب و اثاثیه شما نشود و تمامی بارها و لوازم خود را بدون هیچ خسارتی و حتی کوچکترین ضربه ای با خیال آسوده و بدون هیچ نرگرانی در مقصد خود در هر مکانی که باشد تحویل بگیرید . بسته بندی اسباب و اثاثیه در این شرکت با استفاده از تجهیزات مطمئن و مرغوب و توسط تیم با تجربه و متخصص انجام میشود تا خللی در انجام آن صورت نگیرد و خیال شما از هر بابتی آسوده باشد . 

ارسال بار از تهرن با شهرستان

این مجموعه نه تنها تمامی مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار داده است بلکه ارسال بار با وانت و نیسان با سایر شهرستان ها در استان های دیگر و یا حومه تهران را نیز دارا می باشد . ما سعی کرده ایم که برای ارسال بار به خارج از تهران علاوه بر اینکه ماشین های مناسب و سالمی را در نظر گرفته باشیم و کیفیت کاری بالایی ارائه دهیم قیمت های منصفانه ای نیز را خدمت شما عزیزان اعلام نماییم تا برای حمل بارهای خود به سایر شهرستان ها دغدغه مالی آنچنانی نداشته باشید و بتوانید با کمترین هزینه و البته توسط یک تیم حرفه ای و مسئولیت پذیر اسباب و اثاثیه خود را به هر نقطه ای که میخواهید منتقل نماییم . 

تجهیزات به روز و پیشرفته:

برای اینکه یک مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات جابجایی وسایل قادر باشد با کیفیت بالا و بدون وارد شدن آسیب به وسایل مشتریان عزیز این پروسه را پشت سر بگذارد باید از تجهیزات به روز و پیشرفته ای در این زمینه برخوردار باشد که ما در ادامه به برخی از ان اشاره می نمایم.مجموعه ی تضمین بار با علم بر این موضوع تیم بزرگ خود را با تمامی تجهیزات به روز مجهز ساخته تا ماه عسل ارائه ی صفر صد تمامی خدمات باربری برای شما کاملا رضایت بخش باشد‌.

تجهیزات تضمین بار:

کارتن های رگال دار و لایف پک ها(جهت حمل هر چه بهتر البسه ارزشمند شما)

کارتن های مقاوم چند لایه (جهت حمل لوازم شکستی )

کیسه های حباب دار(جهت محافظت هر چه بهتر لوازم حساس به دور آن ها پیچیده می شود)

پک های ضد عفونی شده(جهت حمل استریل مواد غذایی )

ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه (جهت حمل بهداشتی رخت خواب ها)

فوم ضربه گیر و بابل رپ

چسب اسکات پهن

چهار،روزنامه باطله، پتو ،لیبل ،سلفون و …..

خدمات باربری با سرویس کامل:

شما می توانید با خیال راحت و بدون تجربه هیچ گونه استرسی تمام مراحل باربری را به ما بسپارید ،چرا که اگر وقت کمی دارید و یا مایل هستند بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید ،باربری با سرویس کامل مجموعه ی حرفه ای تضمین بار  بسیار مناسب شما عزیزان می باشد چرا که تمام مراحل باربری را که شامل بسته بندی ،بارگیری ،جابجایی و چیدمان لوازم می شود را بدون دست زدن به حتی وسیله ای پشت سر خواهید گذاشت. باربری با سرویس کامل بسیار مناسب کسانی است که وقت کمی دارند و یا مایل هستنید بدون دست زدن به حتی وسیله ای تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارند.پس وقت را از دست ندهید، تلفن را بردارید و با انتخاب خدمات باربری با سرویس کامل تضمین بار یک جابجایی ایمن ،سریع و بی درد سر را پشت سر بگذارید.

تضمین قیمت و کیفیت:

یکی از ویژگی‌ های برتر مجموعه ارائه دهنده خدمات وانت تلفنی تضمین بار  که آن را از سایر وانت بارها در سطح تهران متمایز می سازند، ارائه تضمین قیمت تا انتهای باربری است چرا که شاید بارها شاهد این بوده اید که مجموعه های ارائه دهنده خدمات باربری  در ابتدای مسیر قیمت هایی را عنوان می‌کنند اما در انتهای کار با بهانه‌ های مختلف قیمت‌ ها را افزایش می‌دهند اما نگران این موضوع دیگر نباشید چرا که این مشکل را نیز مجموعه تضمین بار  حل نموده است .در نتیجه شما با انتخاب مجوعه ی ما دیگر نگران افزایش قیمت ها در پایان مراحل باربری و گرفتن انعام نباشید چرا که تضمین بار ضمانت کیفیت کاری بالا و تعهد کارکنان این مجموعه می باشد.

 

وانت بار گاندی

۳D render of robot loading boxes into the back of a truck

عوامل تاثیر گذار در قیمت ها:

 قیمت گذاری یک باربری بسیار مهم و حساس است چرا که در مبحث قیمت گذاری ها عوامل متعددی دخیل می باشند که باید یک به یک آن ها را بررسی کرد به همین خاطر ما برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت ها را برای شما مرور می کنیم که بیشتر با روند قیمت گذاری یک باربری آشنا شوید. این عوامل شامل:فاصله ی بین مبدا تا مقصد، تعداد طبقات موجود در ساختمان، تعداد کارگران در خواستی، تعداد و نوع وسایل نقلیه انتخابی از طرف شما،بار نامه و بیمه نامه ی باربری، تناژ باز یا همان وزن وسایل که یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در مبحث قیمت گذاری ها می باشد،بسته بندی لوازم و ….شما با شناسایی این موارد می توانید در قیمت های باربری صرفه جویی کنید و برای مثال با جدا سازی وزن وسیله های بلا استفاده از لوازم مهم و ضروری قیمت های باربری را به نفع خود کاهش دهید.

۴ نکته طلایی باربری:

 1. ۱_یکی از اولین پیشنهاد های ما به شما در زمان جابجایی وسایل تفکیک لوازمی که استفاده نمی کنید می باشد چرا که این کار باعث می شود وزن وسایل که یک عامل تاثیر گذار در قیمت ها می باشد به صورت چشم‌ گیری کاهش یابد.
 2. ۲_توصیه ی دوم ما به شما همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره نمودم ،این است که از خدمات بسته بندی  استفاده نمایید چرا که امنیت وسایل شما بالا می رود و از طرف دیگر اگر وسایل به صورت اصولی بسته بندی شوند حجم کم تری را اشغال می نمایند و شما دیگر لازم نیست از وسایل حمل و نقل متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر استفاده نمایید .
 3. ۳_توصیه ی بعدی مجموعه ی تضمین بار به شما این است که آخرین کارتنی که قرار است باریگری شود را از وسایل مهم و ضروری که بعد از نقل مکان کردن به محل جدید سریع مورد استفاده قرار می گیرد پر کنید چرا که آخرین جعبه ی باریگری شده توسط کارکنان ما اولین جعبه ای است که در محل جدید تخلیه می شود.
 4. ۴_سعی کنید مدارک مهم و وسایل با ارزش مانند طلا ،پول و … را نزد خود نگاه دارید.

مشاورین رایگان در کنار تضمین بار:

یکی از ویژگی های مثبت مجموعه ی تضمین بار برخورداری از مشاورین رایگانی  می باشد که شما می توانید به راحتی با آن ها تماس حاصل فرمایید و هر آنچه را که مایل هستید در زمینه باربری از آن ها سوال نمایید.مشاورین رایگان مجموعه تضمین بار می توانند در زمینه انتخاب نوع وسیله نقلیه، تعداد کارگران، زمان مناسب باربری و …… به شما کمک کنند تا هر‌ چه بهتر بتوانید تمامی مراحل باربری را بدون دغدغه و بی‌دردسر پشت سر بگذارید .در نتیجه چنانچه مایل هستید برترین خدمات باربری  را در اختیار داشته باشید همین الان با شماره های درج شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید تا با تجربه کیفیت خدماتی ما به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل گردید.

متخصص در حمل هر گونه وسیله ای:

شما می‌توانید جابجایی هرگونه وسیله ای اعم از لوازم ادارات، شرکت ها ،منازل، مدارس کارخانه‌ ها ،حمل تخصصی جهیزیه عروس و … را به مجموعه درخشان و حرفه ای تضمین بار بسپارید و خیالتان از چند و چون کار راحت باشد چرا که این مجموعه با بهره گیری از تجهیزات لازم، کادری مجرب و حرفه ای، ماشین های حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده آماده است تا هر گونه وسیله ای را برای شما به مقصد مورد نظرتان برساند.

چرا وانت تلفنی تضمین بار؟!!!!

 • ۱_قیمت دهی منصفانه، همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها همراه عدم دریافت انعام
 • ۲_برخورداری از پرسنل توانا، کار آزموده و مسئولیت پذیر
 • ۳_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
 • ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، مسقف و موکت کاری شده
 • ۵_ارائه ی خدمات بسته بندی به روز و پیشرفته
 • ۶_ارائه ی خدمات باربری به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل
 • ۷_برخورداری از کارشناسان ویژه جهت نظارت بر تمام مراحل باربری
 • ۸_ارائه ی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا
 • ۹_ارائه ی خدمات وی ای پی به در خواست مشتریان عزیز
 • ۱۰_برخورداری از مشاورین رایگان،مسئولیت پذیر و صادق
 • ۱۱_ارائه تخفیفات دوره ای ویژه
 • ۱۲_جلوگیری از هرگونه اتلاف وقت مشتریان

جمع بندی کلی:

با توجه به آنچه که تا اکنون خدمتتان عرض کردم چنانچه شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که مایلید تمام مراحل باربری را با کیفیت و قیمت های مناسب  پشت سر بگذارید مجموعه ی درخشان تضمین بار با  سال ها تجربه کاری درخشان در کنار شماست تا در این مهم کمکتان کند .در نتیجه وقت را از دست ندهید و با مشاوره رایگان این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا برترین خدمات  را در اختیار داشته باشید.

با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۱۶۷۹۳۶

۰۲۱۲۲۱۳۷۶۳۷

۰۹۱۹۹۶۵۸۵۶۱